Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

★★ Guide

Witam, chcę zgłosić problem z niektórymi piłkarzami. Mianowicie Gabriel Jesus, Martial, Mbappe, Bakayoko, Danny Rose czy Alejandro Gomez w grze zachowują się jakby mieli po 95 ovrl. 

Nie da się im zabrać piłki, praktycznie nie da się ich minąć jeśli chodzi o tych z formacji defensywnej czy też może 2/10 strzałów piłkarzy ofensywnych z tych wymienionych tutaj bramkarze są w stanie obronić mimo iż ich statystyki w tej dziedzinie nie są jakieś niesamowite. Co do Jesusa to jeszcze zadziwiająco dobrze jak na napastnika odbiera piłki, przestawia obrońców wyższych o 20cm i mających 30 siły więcej. Ta gra zmaga się z pierdylionem problemów i zamiast je naprawiać to są kolejne. Zajmijcie się proszę czymś bo na polskim forum technicznym to miesiącami nawet na odpowiedź trzeba czekać..

Wiadomość 1 z 16 (762 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

★ Guide

Poproś o zamknnięcie wątku, to szybko zadziałają... ha, ha, ha...

Wiadomość 2 z 16 (742 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

[ Edytowane ]

@longer003 @kingaidenx97

 

Witam 

 

Nie od dziś wiadomo, że w Fifie są błędy te poważne i mniej poważne, i nie wszystko idzie szybko naprawić, ponieważ to wymaga czasu, jak już wiadomo przy samej premierze Fify były spore problemy z jej pobraniem i uruchomieniem to już mamy za sobą. Jeśli chodzi o czas oczekiwania na odpowiedź tu na forum fakt jest z tym czasem różnie pracownicy EA nie są w stanie szybko odpowiedzieć mają też inne zadania, dlatego każdy kto ma jakieś pojęcie o problemach w grach i ogólnie to będzie wam w stanie odpowiedzieć, jest na tym forum grupa osób tzw  CZEMPIONÓW  którzy właśnie pomagają graczom rozwiązywać problemy z grami, więc oprócz pracowników z EA są  też zwykli gracze  którzy chętnie pomagają, co do samych błędów w fut jak już pisał @kingaidenx97 są błędy w grze, ale są też takie, które są wykorzystywane przez innych graczy na Youtube są filmy na ten temat.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 16 (736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

★★★ Apprentice

ja czekam na odpowiedz juz miesiac i cisza odpisujecie tylko na pytania ktore wam pasuja 

Wiadomość 4 z 16 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

[ Edytowane ]
★★ Guide

No ale od premiery gry minęło już naprawdę dużo czasu i dalej mam mecze przeciwko tym kartom gdzie dzieją się niespotykane rzeczy. Kilka minut temu grałem mecz gdzie do 23 minuty Begovic obronił 9 strzałów z czego ze 4 setki. Dziwna jest sytuacja ponieważ w tej grze nie liczy się dobry bramkarz tylko wysoki. Wyjątek to może Ederson. Choć Courtois też jest jakiś lewy, miałem go to wpuszczał jak leciało. Kupowałem sobie Jesusa, Martiala, Begovica i Mbappe przez ten czas od premiery i zauważyłem ciekawą rzecz. Jesus potrafi wygrać główki, których nie potrafi wygrać Lukaku, Martial biega jakby miał 95 dryblingu, Begovica przedstawiać nie trzeba a zaś Mbappe to chyba jest też już tak oklepany temat, że wiadomo co ta karta wyczynia mimo przeciętnych statystyk strzeleckich. Disappointed

Obecnie zakupiłem sobie Edersona OTW ale chyba Begovica to on nie przebije. Nie wiem na czym polega jego fenomen, podobnie jest z Butlandem i wczoraj tak przypadek spotkał mnie przeciwko Forsterowi w karcie SCREAM, która nawet nie ma boosta obecnie. 

No i zostaje problem podawania między własnymi piłkarzami, raz jest fajnie i przez cały mecz da się podawać normalnie. Zaś następny może byc taki, że jakbyś nie próbował podać to piłka leci albo tam gdzie nie trzeba albo za lekko. Potem kontra i gol przeciwnika bo przecina po środku boiska. Frown

 

Edit :

Z topowych bramkarzy miałem Llorisa, Buffona, Handanovica, Courtoisa i nie wiem czy też liczyć Ruffiera. Jedynie na Neuera i De Gea mnie nie stać ale już teraz mogę powiedzieć, że na tle Butlanda i Begovica to sie chyba nie wyróżniają. Udało mi się nimi pograć na wypożyczeniach.

Wiadomość 5 z 16 (707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

@kingaidenx97

 

Zgadzam się z tobą to, co napisałeś, też zdarzają mi się takie sytuację i aż nerwy puszczają szczególnie jak widzę, że prawie wszyscy grają składami z PL pierwsze minuty meczu i już wiesz, że meczu nie wygrasz. Wszystko zależy od studia EA jak wydadzą aktualizację, która to naprawi to będzie super, ale jak na ten moment ciężko powiedzieć czy ten problem będzie rozwiązany nie ma info na ten temat i sami pracownicy z polskiego działu EA też pewnie nie mają takich informacji, mogę powiedzieć, tylko że trzeba czekać aż to naprawią, można na ten temat rozmawiać itd. ale my i tak na to wpływu nie mamy tylko studio.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 16 (699 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

★★ Guide

Najgorsze jest to, że studio jakoś na specjalnie przejęte narzekaniami graczy nie wygląda. Na całym świecie dzień w dzień wpada masa filmików z sytuacjami z gry, które są tak ewidentne i mówi się o tym od dawna a dalej się z tym nic nie robi. Szczerze to współczuję tym adminom z naszego forum bo zbierają baty za spartoloną robotę przez dział z Kanady odpowiedzialny za tą grę. Nie miałem dwóch poprzednich części ale w 14 czy 15 tak wielu problemów jak tutaj to nie doświadczałem. 

Dla przykładu dziś grając mecz to Begovic przeszedł sam siebie bo w 23 minucie grając w sezonie online (4 liga) miałem 14 strzałów i 9 celnych z czego kilka to były dobitki jedna po drugiej, i co? Begović niczym prowadzony boską ręką leci z jednej strony bramki na drugą. Efekt? Wygrałem 3:1 ale ile niecenzuralnych słów powiedziałem to tylko Bóg jeden wie :d

Ale do rzeczy : 

Ja - 28 strzałów 19 celnych - 3 bramki

On - 8 strzałów 4 celne - jedna bramka

 

On bramkarz - Begovic 

Ja - Ederson OTW (obecnie 85ovrl)

 

No i tu widać problem bramkarza bo logika nakazuje myśleć by to w praktyce lepiej grał mój bramkarz. A w rzeczywistości Begovic robi takie rzeczy o których się fizjologom nie śniło. 

Nie wiem, może tu problem leży w szybkości i refleksie tych większych bramkarzy, bo łącząc to z ich wzrostem wychodzi coś czego nie da się pokonać. Ale gdyby przyjrzeć się ich grze w rzeczywistości to wcale nie ma czegoś takiego. 

 

Czekam na następną aktualizacje ale nie wiem kiedy ona będzie miała miejsce. Chciałbym by wreszcie bramkarze grali na swoim odpowiednim poziomie i by jeszcze kilka błędów znikło no i oczywiście ci parszywi cheaterzy z PC :[

 

W sumie co do tego meczu mam screena bo aż się zbulwersowałem ostro :D Najlepsze było to, że gostek miał go wybranego jako zawodnik meczu z oceną 7.5 co chyba już definitywnie pokazało jak słabo grał. Szkoda, że wystarczy obecnie zbugowany bramkarz by coś takiego miało miejsce.

 

 

 

 

Wiadomość 7 z 16 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

[ Edytowane ]

@kingaidenx97

 

Takie statystyki po meczu to chyba każdy ma hehe ja również, co do cheaterów jest poprawa w 17 było ich dużo a teraz jest ich o wiele mniej,już tak często nie widać osób którzy  wychodzą po kilku sekundach z meczu lub po pierwszej bramce EA dość szybko takie osoby banuje,w 17 było też tak że jak mecz się zaczynał to było tylko widać stadion z góry na  czarnym tle i rozłączenie rywala i dla nas porażka. 

 

 

A co do gracza ze screena hehe już kilka razy z nim grałem 1 dziwna porażka ucieszył się jak dziecko ale w kolejnym meczu dostał łomot 5 do 0

 

Ok myślę że nie ma sensu tutaj więcej pisać  i proponuję jak już to na priva i jak chcesz możemy zagrać mecz Nick mam ten sam na Origin. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 16 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

★ Novice

Ważne są również miejsca, z których oddawane są strzały. Często zdarza się tak, że przeciwnik oddaje dużo strzałów z dystansu, które bramkarz bez problemu łapie. Poza tym nie od dziś wiadomo, że handicap istnieje po to, aby regulować liczbę graczy i selekcjonować tych, którzy wykazują potencjał na kupców FIFA Points lub kolejnej odsłony gry. To tylko biznes, ale nie można gry FIFA nazwać e-sportową dopóki nie zażegnane będzie niesprawiedliwe traktowanie graczy.

Wiadomość 9 z 16 (674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zbugowani piłkarze grający ponad swoje możliwości

[ Edytowane ]
★★ Guide

No widzisz, gdyby wyniki oddawały zazwyczaj (już nie mówię, że zawsze) rzeczywisty obraz gry to bym chętnie pokusił się o FIFĘ 19 a tak to mam bardzo duże wątpliwości chociażby z powodu nagminnego wykorzystywania np. tych wymienionych przeze mnie piłkarzy. :[ Czekam póki co na jakieś info o aktualizacji ale ten temat jest fajny do dyskusji dalszej o takich denerwujących przypadłościach. 

Po którejś aktualizacji sędziowie są irytujący nie dość, że widzą faule tam gdzie ich nie ma to jeszcze zastawiają drogę i niejednokrotnie biegają sobie radośnie w uniformach koloru takiego jak ma jedna z drużyn co potęguje zdenerwowanie gdy omyłkowo próbujemy do nich podawać lub absorbują naszą uwagę podczas gry w obronie. Disappointed

 

@MattiuDefo hah, sam mam wrażenie, że grałem z nim już sporo razy i zazwyczaj wygrywam ale irytują mnie mecze z nim.

 

Wiadomość 10 z 16 (658 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA