Zbugowane lobby

autor: dupakupaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zbugowane lobby

★★★ Novice

Siemka, w kwietniu pisałem o tym samym problemie i mimo pomocy kilku osób problem nadal występuje. Lobby praktycznie co grę się buguję i nie widzę stanu gotowości znajomych, przez co ich dołącza do gry, a mnie nie. Pomaga tylko ponowne połączenie się z lobby, co jest strasznie irytujące.

Wiadomość 1 z 5 (1 110 wyświetleń)

Dot.: Zbugowane lobby

★★★★ Novice

Mam dokładnie to samo i nikt nie jest w stanie mi pomóc Frown 

Wiadomość 2 z 5 (599 wyświetleń)

Dot.: Zbugowane lobby

Community Manager

Hej @AgaBesties 

 

Na jakiej platformie pojawia się opisany przez Ciebie problem? 

Wiadomość 3 z 5 (560 wyświetleń)

Dot.: Zbugowane lobby

★★ Novice

Laczenie z lobby i z gra staje sie tragiczne. Coraz wiecej bledow. Teraz na dodatek blad w grze potrafi zamrozic całą konsole. Zle wyswietlane postacie, bron, emotki, skiny itd. Pomaga tylo twardy reset 🤬 Przez najbliższy czas nie zamierzam włączać tej gry skoro dzieja sie takie cyrki. A pewnie potrwa to tygodniami skoro EA ma to w powazaniu. Takze przepustka sezonowa i zlotko pójdą na marne. Gratulacje dla developerów

Wiadomość 4 z 5 (426 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zbugowane lobby

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @RadsonHawk 

 

@AgaBesties prowadzi wątek na temat problemów w lobby również tutaj. Sprawdź proszę czy opis problemu będzie pasował również do Twojego a może wspólnie z @Rydzu2015 uda nam się znaleźć rozwiązanie Standard smile 

 

Z racji tego że OP zamieścił wątek rok temu i z racji zasad forum - zamknę go. 

 

Jeśli chcecie zgłosić podobny problem - załóżcie nowy wątek na forum. 

Wiadomość 5 z 5 (416 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem