Dot.: Tymczasowa blokada konta

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zawieszone konto z powodu podejrzanych zachowań

★★★ Apprentice

Zablokowano mi funkcje sieciowe konta z powodu jakichś podejrzanych zachowań, problem tkwi w tym że nie wiem gdzie mam sie zgłosić o jego odblokowanie. Napisałem wątek w centrum pomocy to odpowiedziano mi: ,, Aby odzyskać dostęp do Twojego konta, niezbędny będzie kontakt z jednym z naszych konsultantów w Centrum Pomocy za pomocą adresu http://help.ea.com/pl/article/contact-ea-help/. Jeśli pojawią się problemy z logowaniem prosimy kliknąć opcję „Nie możesz uzyskac dostępu do swojego konta?” w prawym dolnym rogu ekranu." Nadal nie wiem gdzie mogę się zgłosić w celu odblokowania mojego konta, załączony link tak naprawdę do niczego nie prowadzi. napisałem drugi ticket w centrum pomocy że mogę udowodnić że konto należy do mnie, to znów odpowiedziano mi tą samą wiadomością. Pomocy

Wiadomość 1 z 5 (377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Tymczasowa blokada konta

Community Manager

Hej @NocnyRaider,

 

Najlepiej będzie jeśli zamówisz z nami rozmową poprzez naszą stronę pomocy, instrukcję tego jak to zrobić znajdziesz tutaj.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 5 (322 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Tymczasowa blokada konta

★★★ Apprentice

Witam, zablokowano mi tymczasowo konto z powodu ,,podejrzanych zachowań na moim koncie". Aby je odblokować muszę potwierdzić że konto należy do mnie. Pytanie: gdzie ja muszę to zrobić? Na maila nic nie dostałem, nie wiem gdzie mam się zgłosić aby odblokowano moje konto, pomocy 

Wiadomość 2 z 5 (372 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Tymczasowa blokada konta

Community Manager

Hej @NocnyRaider,

 

Najlepiej będzie jeśli zamówisz z nami rozmową poprzez naszą stronę pomocy, instrukcję tego jak to zrobić znajdziesz tutaj.

Wiadomość 3 z 5 (323 wyświetleń)

Dot.: Tymczasowa blokada konta

[ Edytowane ]
★ Novice

@EA_Kuba  ograniczony kontakt czyli brak możliwości dodzwonienia się, kontakt  Czat EN również nie działa.

 

Wiadomość 4 z 5 (146 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Tymczasowa blokada konta

★★★ Expert

Hej @tetes1906  

Czy również doświadczasz takich problemów? Od dnia 25.03.2020r. formy kontaktu zostały ograniczone. Wszystkie linie telefoniczne i możliwość zamówienia rozmowy z konsultantami zostały wyłączone. Możesz skontaktować się z polskim biurem poprzez email. Co do livechatu w języku angielskim to może on nie być dostępny ze względu na złą porę dnia lub wybrany temat. Livechat nie jest dostępny w niektórych tematach usterki wybranych na stronie forum, lecz funkcjonuje normalnie. Pamiętaj, żeby uzyskać do niego dostęp musisz zmienić kraj na Stany Zjednoczone. 

Więcej informacji o nowych sposobach kontaktu znajdziesz tutaj:  https://help.ea.com/pl/help/faq/temporary-changes-to-support-options/

 

 

Wiadomość 5 z 5 (128 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem