Dot.: Zawieszanie gry APEX na starcie

autor: xHashidoov3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zawieszanie gry APEX na starcie

★★★★★ Newbie

Co kilka meczy pojawia się problem, na ekranie z championem z poprzedniej gry gra się zawiesza nie mogę nic zrobić dopiero restart  gry pomaga choć trwa on wieki... czasem po wejściu otrzymuję komunikat że opuściłem poprzedni mecz rankingowy i dostaje minusowe punkty oraz bana na 10 min? Ja się pytam za co? skoro nie jest moją winą że gra się zawiesza na ekranie championa.....

Wiadomość 1 z 4 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zawieszanie gry APEX na starcie

Community Manager

Hej @xHashidoov3 

 

Jeśli masz wyekwipowane jakiekolwiek animowane pozy/ramki w którejś z legend usuń je i ustaw te które są statyczne. Informacje na temat tego błędu są analizowane przez Respawn, rozwiązanie tego problemu możesz śledzić tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (469 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zawieszanie gry APEX na starcie

★ Novice

Albo często niemożna wyjść z gry też zawieszasie.

Wiadomość 2 z 4 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zawieszanie gry APEX na starcie

Community Manager

Hej @xHashidoov3 

 

Jeśli masz wyekwipowane jakiekolwiek animowane pozy/ramki w którejś z legend usuń je i ustaw te które są statyczne. Informacje na temat tego błędu są analizowane przez Respawn, rozwiązanie tego problemu możesz śledzić tutaj

Wiadomość 3 z 4 (470 wyświetleń)

Dot.: Zawieszanie gry APEX na starcie

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam!
Wiadomość 4 z 4 (456 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem