[#] Zawiesza się gra pomiędzy ładowaniem jednej mapy a drugiej - czarny ekran

autor: olimpiados
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★★ Novice

Dokładnie!! Najlepsze jest to że chyba problem występuje tylko u nas w Polsce, bo mam dwóch kuzynów którzy mieszkają w Niemczech i nie mają tego błędu. Z tego co mi mówili to się pojawiał takowy ale przez jakieś dwa tygodnie po premierze. Po ostatniej aktualizacji nie ma możliwości żeby gra się zawieszała. 17 stycznia ma się pojawić nowy update jak wyczytałem, może po nim gra stanie się wreszcie grywalna!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 81 z 102 (858 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★★ Newbie
Masakra, mam dokładnie ten sam problem co wszyscy tutaj. Gra na PC, prawie co zmianę mapy na multi pojawiają się dwie kręcące ikony ładowania i nic się nie ładuje. Za każdym razem alt+F4. Na prawdę fantastyczna gra za taką kasę....
Wiadomość 82 z 102 (810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

Community Manager (retired)

Informacja

 

W dniu jutrzejszym tj. 15/01 pojawi się aktualizacja po stronie klienta gry, która między innymi adresuje problemy ze stabilnością.

 

Stability

 

• Made multiple crash fixes and general stability improvements.

 

Poniżej znajdziecie szczegółowe godziny pojawienia się nowych plików aktualizacji:

 

PC - Tuesday, Jan 15th at 1am PT / 4am ET / 9am UTC / 10am CET
PlayStation 4 - Tuesday, Jan 15th at 2am PT / 5am ET / 10am UTC / 11am CET
Xbox One - Tuesday, Jan 15th at 3am PT / 6am ET / 11am UTC / 12pm CET

 

Jeśli nadal po aktualizacji zauważycie problemy z ładowaniem się kolejnej mapy, prosiłbym o informację  w tym wątku. 

Wiadomość 83 z 102 (785 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

Widząc informacje  że ma być aktualizacja ucieszyłem się, pobrałem, włączam Wielkie Operacje i co ? Niekończące się ładowanie między 2 a 3 mapa.  

Wiadomość 84 z 102 (748 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★ Novice

Dalej lipa,panowie kurcze,brak już nerwów Frown

Wiadomość 85 z 102 (731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

Community Manager (retired)

Informacja

 

Niestety zawieszanie się gry między mapami nadal występuje na większości platform. Studio otrzymało informację zwrotną i dalej bada sprawę. Prosimy o cierpliwość w imieniu studia.

Wiadomość 86 z 102 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★★ Novice

Witam. Gra nadal nie ładuje map co wiemy. Do tego pojawił mi się dwa razy problem gdy dołączałem się na serwer. A mianowicie miałem głos, możliwość używania joypada tylko brak obrazu. Czyżby ten błąd z ładowaniem map był aż tak poważny? Ile będziemy czekać na nowy update? znowu kolejny miesiąc? Szkoda że się zajarałem i tak wcześnie kupiłem grę. No i PS+ bo był na battlefield. szkoda nerwów jak to wyżej kolega wspomniał.... 

Wiadomość 87 z 102 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

[ Edytowane ]
★★ Novice

nawet po aktualizacji dalej problemy z ładowaniem mapy na ps4. Żeby było śmieszniej z 4 moich znajomych tylko ja mam taki problem

Wiadomość 88 z 102 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Apprentice

Potestowałem sobie tego update dłużej i mimo wcześniejszych nerwów i obaw okazuje się że gra działa normalnie. 

Wcześniej przykładowo w wyszukiwaniu zaawansowanym i zwykłym nie pojawiały mi się  żadne serwery do gry, czasem się pojawił ale gdy chciałem dołączyć od razu znikał z listy.

Teraz u mnie ta opcja działa wyśmienicie, dołączam na 60Hz, europejskie serwery i od mojego ostatniego posta nie miałem problemu z ładowaniem mam, a grałem sporo.

Wiadomość 89 z 102 (615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★★★★ Apprentice

Niestety dalej saga z bledem trwa.

Wiadomość 90 z 102 (598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem