[#] Zawiesza się gra pomiędzy ładowaniem jednej mapy a drugiej - czarny ekran

autor: olimpiados
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★★★★ Apprentice

@_SamoZuoooo_ wrote:

Czarny ekran przy wczytywaniu nowej rundy na PS4. W prawym górnym rogu ikona wczytywania. Nie mam pojęcia ile może to trwać jeśli nic nie robię ale pewnie długo zwykle robiłem restart gry. Z kumplem odkryliśmy że jeśli wciśnie się ''options'' (wejście do menu którego nadal nie widać za to widać po prawej stronie aktywne zadania) potem X i O, następnie strzałka w dół i znów X i O i znów strzałka w dół ponownie X i O to u mnie gra odpal w momencie kiedy strzałką w dół dojdę do menu drużyny (zdaje się że 3 lub 4 pozycja w dół) pojawia się wtedy moja postać a za chwilę reszta drużyny i można już grać. Cała operacja zabiera kilkanaście sekund i nie muszę resetować gry. Może na PC też zadziała.
To że u mnie działa i u kolegi nie oznacza że znaleźliśmy rozwiązanie możliwe że to przypadek.
acha X czyli wejście O cofnij na PS4 -to gdyby ktoś nie wiedział.


Opcja options nie przywoluje u mnie zadnego menu.Jedynie r2 to widok druzyny no i to byloby na tyle.

Wiadomość 61 z 102 (1 376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Apprentice

Przecież to co dzieje się z tą  grą to jest kompletna kpina i żart.  

Jak można taki bubel wypuścić. Gra przez ten problem z ładowaniem jest niegrywalna.  Każde kolejne poza pierwszym ładowaniem w Wielkich operacjach = Czarny ekran, zdecydowana większość zmian mapy = wczytywanie się tej samej mapy w nieskończoność, do tego problem resetowaniem zapisu... 15 min gry, czarny ekran, wyłączenie całej gry i ponowne włączenie,   ustawienie wszystkiego i znów ku**a chwila gry, zmiana mapy i tak w koło macieja... 

Wiadomość 62 z 102 (1 319 wyświetleń)

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Novice

Dokładnie mam to samo.... nie dość że zrobili ludzi w ch... bo gra kosztowała 200 zł a teraz co chwile obniżka ceny to jeszcze to ciągłe zawieszanie się ekranu ładowania a to prolog od nowa a to ustawienia zresetowane... ileż można czekać na poprawkę , gra ma już ponad miesiąc a takie studio jak EA nie może poradzić sobie z takimi problemami, to jest jakaś kpina ...

Wiadomość 63 z 102 (1 467 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Novice

Kupiłem Xboxa i uczę się grać bo bitkoiny zabiły PC. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że usunięcie problemu na 3 konsolach microshitu jest aż takim wyzwaniem Standard smile. Może to problemy związane z brakami personalnymi albo z kolesiostwem w EA? Wstyd !!!!!! 3 konsole i problem z debilnym błędem. Może w USA wyjdą jakieś zbiorowe pozwy o zwrot kasy i utracone nerwy . Jak sobie nie radzą to do biedry na informatyków. 

Wiadomość 64 z 102 (1 448 wyświetleń)

Błąd w grze

★★★ Newbie

Po jednej grze w teatrze wojny, która zazwyczaj przebiega bez problemów stwierdziłem, że żadnego błędu nie znalazłem, ale po każdej grze po ekranie podsumowania meczu powinna się załadować automatycznie następna gra. W moim przypadku też tak się dzieje, ale ładuje się ona w nieskończoność kiedy moi koledzy już dawno dołączyli do rozgrywki. Jedyny sposób aby wszystko znów działało to ponowne uruchomienie bf a. Proszę o pomoc abym co grę nie musiał restsrtowac gry. 

Wiadomość 65 z 102 (1 122 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★ Novice

Witam problem z zwieszaniem jak był tak jest nadal może ruszycie cztery litery i ogarniecie ten temat czy wysłać odpowiednie pismo bezpośrednio do Electronic Arts w Redwood City i zarząd będzie miał informacje z pierwszej ręki.

Wiadomość 66 z 102 (1 424 wyświetleń)

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Novice

Kiedy wy coś z tym zrobicie? I czemu na Windows 7 występują takie błędy a na Windows 10 już nie skoro w wymaganiach i ten spełnia i ten spełnia? To jest jakaś kpina, mam teraz zmienić windowsa żeby grać w tą gre???!!!

Wiadomość 67 z 102 (1 411 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★★ Novice

Sprawdzałem opinie "klientów" w kilku sklepach. Wszędzie najwyższe noty. Nikt nie pisze o  błędach. Standard smile Rozszyfrowałem skrót EA - Error Always

Wiadomość 68 z 102 (1 346 wyświetleń)

Dot.: Ładowanie kolejnych rozgrywek w nieskończoność!

★ Novice

Mija miesiąc i granie w BFV nie daje przyjemności. Za każdym razem ta sama procedura : ALT i F4 . Do zrzygania za przeproszeniem.

Mam tylko nadzieje ze EA-Games jakoś tym graczom którzy nie mogą nie ze swojej winy grać zrekompensuje ten czas i nerwy.

Gdy mam juz fajną drużne i gra dobrze idzie trzeba wychodzić do Windows. Koszmar. A chłopaki z EA skasowali pieniądze ze sprzedaży ,  wsadzili głowę w piasek i udają ze wszystko jest ok.

I to w momencie  gdzie jest dużo czasu bo święta i człowiek chętnie by pograł. Zero informacji , zero zainteresowania graczami, trzeba szukać po zagranicznych forach rozwiązań których na razie nie ma. A i nowa odsłona Tides of War. Trzeba ukończyć rozgrywkę w trybie Wielkich Operacji. Tylko ze po każdej rundzie nie ładuje się następna....

Wiadomość 69 z 102 (1 332 wyświetleń)

battlefield 5

★★★ Newbie

Witam wszystkich, mam problem w Battlefield 5. W trybie sieciowym w 95% przypadkach po ukończeniu bitwy w wielkich operacjach (jak i we wszystkich innych rodzajach) wyskakuje mi czarne tło z ikonką ładowania. Nic się dalej nie dzieje i muszę wyłączyć gre Alt+F4. Może miał ktoś z Was podobny przypadek i wie jak to rozwiązać. Wspomnę, że kilka dni temu było wszystko dobrze, a popsuło się nagle. Dzięki za pomoc

Wiadomość 70 z 102 (1 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem