Zatrzymywanie się zawodników, odsuwanie od piłki i błąd z karnymi

autor: SkillerNa100
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zatrzymywanie się zawodników, odsuwanie od piłki i błąd z karnymi

★ Novice

Steruje zawodnikami a oni odsuwają się od piłki albo zatrzymują i biegną w drugą  stronę po czym po dwóch sekundach znowu normalnie, problem dotyczy tylko Fut Champions w Rivals wszystko jest dobrze. Myślałem czy to nie problem z padem ale tak dzieje się tylko w jednym trybie wiec to raczej nie to. Podaje całkiem na prawo do bocznego obrońcy a gra  stwierdza że chce podać przeciwnikowi na lewo do pustej. Byłbym wdzięczny za odp co to ma być bo przegrywam w tak głupi sposób że to aż rozwala. Jest jeszcze jeden błąd z karnymi, przeciwnik fauluje mojego zawodnika w polu karnym a tu cyk nie ma karnego tylko moi zawodnicy ustawiają sie w polu karnym w mur jak do wolnego a bramkarz przeciwnika wybija w przód, taką bramkę straciłem dzisiaj w Fut Champions więc polecam tą grę.

Wiadomość 1 z 4 (361 wyświetleń)

Dot.: Zatrzymywanie się zawodników, odsuwanie od piłki i błąd z karnymi

Community Manager

Hej @SkillerNa100 

 

Jeśli masz taką możliwość to prześlij nam nagranie napotkanego błędu. Dodatkowo przekaż nam informacje na temat, platformy na której grasz, trybu (trybów) w których pojawia się błąd, oraz daty i godziny kiedy pojawił się błąd. 

Wiadomość 2 z 4 (317 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zatrzymywanie się zawodników, odsuwanie od piłki i błąd z karnymi

★ Novice

Platforma to Xbox One, błędy pojawiły się w niedziele rano podczas meczów Fut Champions. Pojawiły mi się tylko w tym trybie. Aktualnie odpuściłem grę na jakiś czas ( maturki ) przy powtórce tego chętnie nagram.

Wiadomość 3 z 4 (271 wyświetleń)

Dot.: Zatrzymywanie się zawodników, odsuwanie od piłki i błąd z karnymi

Community Manager

Hej @SkillerNa100 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile 

 

Powodzenia na maturze, trzymam kciuki Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (251 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA