Zapis gry, czarny ekran

autor: Piotraseg97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Zapis gry, czarny ekran

★★ Novice

Witam,
Dnia 30.01.2023 próbowałem włączyć FIFĘ 23, po wciśnięciu na zapis gry pojawia się czarny ekran a gra wyłącza się. Odinstalowanie EA APP i FIFA nie pomogło.

Naprawa plików również. Proszę o informację co w takiej sytuacji zrobić. Ostatnio problem z Antycheatem, a teraz znów nie mogę włączyć gry, Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 4 (214 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zapis gry, czarny ekran

Community Manager

Hej @Piotraseg97 

 

Myślę, że pomocne okarzą się kroki podane w  wątku FIFA 23 PC - nagły problem z włączeniem gry - czarny ekran.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 4 (168 wyświetleń)

Dot.: Zapis gry, czarny ekran

★★ Novice
@EA_Kalina Niestety, żadne z tych rozwiązań nie pomogło, dalej po wciśnięciu na zapis, pojawia się czarny ekran, a gra wyłącza się.
Wiadomość 3 z 4 (147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zapis gry, czarny ekran

Community Manager

Sprawdź aktualizacje systemu i pobierz najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej 

Dodatkowo uruchom komputer w trybie czystego rozruchu.

 

Daj znać czy pomogło przywrócenie ustawień gry do domyślnych. Aby to zrobić zmień nazwę folderu FIFA 23 na np. FIFA 23 kopia, katalog ten znajduje się w C:\Users\...\Dokumenty\ 

Ważne: Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 23 Kopia"

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (100 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA