Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z konta

autor: cattkas
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z konta

★ Novice

Kupiłam Pakiet DLC Mass Effect 3 - po opłaceniu (pobrało kwotę z konta) wyskoczył błąd  "Nie możemy przetworzyć twoje zamówienia ponieważ nie potwierdzono zakupu u operatora wybranej metody płatności. Spróbuj ponownie i potwierdź tę transakcję na stronie operatora lub wybierz inną metodę płatności aby opłacić swoje zamówienie. Płatność zostanie pobrana tylko raz [Nr ref. #10033]"
Opłaciłam jeszcze raz tą samą metodą (przelew dotpay, bank Pekao SA) - pieniądze pobrało ponownie i pokazał się dokładnie ten sam błąd.

Otrzymałam dwa maile z dotpay potwierdzające wykonanie płatności.


W skrócie: dwukrotnie pobrało mi pieniądze z konta za pakiet DLC - nie otrzymałam produktu.

Proszę o pomoc i informację jak mam odzyskać kwotę za ponowny zakup.

Wiadomość 1 z 4 (654 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z kon

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @cattkas

 

 

Obecnie otrzymujemy wiele zgłoszeń na temat problemu z tą formą płatności, sprawa jest aktualnie badana przez nasz zespół specjalistów. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje odnośnie rozwiązania tego problemu znajdziesz je tutaj

 

Jeżeli pieniądze zostały pobrane dwukrotnie nasi konsultanci telefoniczni będą mogli jedną z tych transakcji cofnąć, nie mniej prawdopodobnie będzie to możliwe w momencie, gdy problem zostanie rozwiązany. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (674 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z kon

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @cattkas

 

 

Obecnie otrzymujemy wiele zgłoszeń na temat problemu z tą formą płatności, sprawa jest aktualnie badana przez nasz zespół specjalistów. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje odnośnie rozwiązania tego problemu znajdziesz je tutaj

 

Jeżeli pieniądze zostały pobrane dwukrotnie nasi konsultanci telefoniczni będą mogli jedną z tych transakcji cofnąć, nie mniej prawdopodobnie będzie to możliwe w momencie, gdy problem zostanie rozwiązany. 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

Wiadomość 2 z 4 (675 wyświetleń)

Dot.: Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z kon

★ Novice

Sprawa zakończyła się pomyślnie, miła pani konsultantka zrobiła mi refund. :eahigh_file:

Wiadomość 3 z 4 (587 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zakup pakietu DLC ME3 - błąd płatności, dwukrotne pobranie pieniędzy z kon

★★★ Newbie

Również zapłaciłem dwa razy, nie dostałem gry i dwukrotnie wystąpił błąd. Kupiłem gre For Honor - pieniądze zostały pobrane dwukrotnie a transakcja nie powiodła się z powodu wyżej opisanego błędu. Proszę o pomoc

Wiadomość 4 z 4 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem