Dot.: Zadanie o karte Dzeko bug

autor: Mr_stACH_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zadanie o karte Dzeko bug

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam. Mam w skladzie 85 Lukaku (tempo 75, fizyka 84) i Caicedo 78 (tempo 74, fizyka 81) z serie A. Zadanie polega na strzeleniu gola pilkarzem z tempem maks 75 i fizycznosci minimum 80 w 3 roznych meczach rivals. Strzeliłem nimi bramki w 2 meczach ale to zadanie sie nabija - ciagle jest 0/3. Kupilem te karty na rynku specjalnie z nierozegranymi meczami aby miec pewnosc ze oni strzelili gola. Co mam zrobic w takiej sytuacji skoro nie mozna zrobic tego zadania? Robie to tylko po to bo chce zdobyc karte Zahy.

 

Dodam jeszcze ze zadanie Strzel gola po dosrodkowaniu pilkarzem z Serie A w 4 roznych meczach rivals" mam zrobione a tylko tymi napastnikami strzelam bramki bo gram tylko na nich.

Wiadomość 1 z 4 (213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadanie o karte Dzeko bug

★ Novice

Mam podobny problem, strzeliłem dwie bramki w dwóch różnych meczach Duvanem Zapatą i do wyzwania o Edina Dzeko zaliczyło mi tylko jedną bramkę.

Wiadomość 2 z 4 (200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadanie o karte Dzeko bug

★★★ Apprentice

Musicie strzelić bramkę wymaganym piłkarzem i mecz wygrać. 

Wiadomość 3 z 4 (152 wyświetleń)

Dot.: Zadanie o karte Dzeko bug

★★★★★ Apprentice
@Residuum666 Musisz jeszcze wygrać taki mecz Wink
Wiadomość 4 z 4 (113 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA