Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

autor: Myrasz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

★ Novice

Chciałbym poruszyć temat zadania dla klasy szturmowca które ma dwie opcje wykonania owego zadania pierwsze to aby gracz zdołał zabić bronią wybuchową siedmiu graczy w ciągu jednej rundy a druga opcja proponuję aby zadać daną ilość obrażeń (5 850) też bronią wybuchową i gdzie leży problem? Już tłumaczę podjąłem się wykonania zabicia siedmiu graczy bronią wybuchową w ciągu jednej rundy (to są całe wymogi dotyczące tej części zadania) i w trakcie wykonywania zadania zauważyłem że każda śmierć mojej postaci wiązała się z cofnięciem całego postępu zadania do początku mam nadzieję że to zostanie naprawione jak najszybciej 

Wiadomość 1 z 6 (635 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

Community Manager (retired)

@Hidanex666 Witaj!

 

Zadanie to zostało zgłoszone do studia celem sprawdzenia, czy tylko opis jest błędny (7 zabić w ciągu życia) lub cofanie się postępu po śmierci (bug). Na tą chwilę radzimy wybranie drugiego kryterium celem zaliczenia zadania ( ilość obrażeń 5 850).

 

1144123324.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (617 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

Community Manager (retired)

@Hidanex666 Witaj!

 

Zadanie to zostało zgłoszone do studia celem sprawdzenia, czy tylko opis jest błędny (7 zabić w ciągu życia) lub cofanie się postępu po śmierci (bug). Na tą chwilę radzimy wybranie drugiego kryterium celem zaliczenia zadania ( ilość obrażeń 5 850).

 

1144123324.png

Wiadomość 2 z 6 (618 wyświetleń)

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

★ Guide
@EA_Odix Korzystając po raz kolejny z okazji, chciałbym zwrócić uwagę, że dane zadanie jest podliczane względem strony po której się gra. Pokazuję i objaśniam na powyższym przykładzie, choć mam problem z innym zadaniem: jeśli gram po stronie Aliantów i natłukę 3000 punktów z tych 5,850 to po stronie Osi - te punkty wynoszą 0. Jeśli gram znowu po stronie Aliantów, to zaczynam od tych 3000, które zdobyłem wcześniej. Jeśli mam 3000 pkt po stronie Aliantów i 3000 pkt po stronie Osi - zadanie nie jest zaliczane.
Dzieje się tak od aktualizacji z 15 stycznia.
Wiadomość 3 z 6 (595 wyświetleń)

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

★ Novice

Zadanie już zdążyłem wykonać (wykonując  co prawda drugi podpunkt ale nie będę przecież narzekał) ale cieszy mnie fakt że moja wiadomość została zauważona widać że dbacie o community🙂

Wiadomość 4 z 6 (584 wyświetleń)

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

[ Edytowane ]
★ Guide

@EA_Odix I żeby nie być gołosłownym, wrzucam screeny: 

 

Jeden pokazuje status zadania grając po stronie Aliantów, drugi po stronie Osi. Screeny robione między jedną rundą, a drugą tego samego dnia w odstępie 10 min. może.

Przechwytywanie1.JPG

Przechwytywanie2.JPG

Wiadomość 5 z 6 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zadanie dla szturmowca Mistrzostwo 2

★★★★ Novice

@EA_Odix skoro  nie mogę zgłosić problemu na supporcie,(wieczny czas oczekiwania na przyjęcie złoszenia) opiszę pokrótce w czym problem u mnie:

 

Nie zalicza mi zadań dziennych ani zadań związanych z bronią. Na załączonych plikach widać:
1. zadanie dzienne - zdobądź 1000 pkt w trybie linie frontu. Grałęm kilka razy zawsze na koniec miałem dużo więcej punktów, na screenie widać że mam 1700. Mimo to nie zalicza. Kilka dni temu ten sam problem - tryb linia frontu - nie zaliczyło żadnej mapy.
2. Nie mogę ukończyć zadań związanych z bronią. Na screenie widać że zabiłem przynajmniej 8 wrogów w obszarze celów, mimo to w zadani "zabij 60 wrogów" nie zalicza żadnego. Ta sytuacja jest już od dłuższego czasu. Pewno mam już ze 200 zabitych,a zadania nie zalicza.

 

Możesz to zgłossić odpowiednim osobom w celu poprawienia ???

Wiadomość 6 z 6 (540 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem