Re: Zacinka FIFA.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zacinka FIFA.

★ Novice

Witam, po włączeniu DEMO FIFA 20 zauważyłem pewien nurtujący problem. W menu wszystko ładnie hasa, ale gdy próbuje włączyć mecz, gra zaczyna ścinać. Patrzyłem, że FPS'y mam jak najbardziej około 100, ale sama gra ścina. Dźwięk również płynnie chodzi. Następnie chciałem zobaczyć czy w FIFA 19 również to będzie i okazało się, że również tam występuje ten problem. Zaznaczam, iż cały rok grałem bezproblemowo w FIFA 19 i nie było tego problemu. Nawet gdy wszedłem w tryb VOLTA i mecz się nie zaczął, tylko był wstęp - krótki film promujący VOLTA, również nie chodził płynnie i bardzo mnie to dziwi. Załączę zdjęcie z ilością FPS'ów, nie wiem w czym kłopot może być. Próbowałem instalować starsze stery graficzne, starsze aktualizacje Windows, lecz problem nadal występuję. Pozdrawiam, nie mam już pomysłów.

 

Podaje spec. laptopa:

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz 

Ram: 8GB

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1050 i Intel(R) HD Graphics 630

Windows 10

 

Wiadomość 1 z 7 (532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Re: Zacinka FIFA.

★★ Novice
@EA_Kuba Hej
Problem rozwiązany, jak się okazało zapis kariery narobił bałaganu, usunąłem wszystkie zapisy i po problemie Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (387 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Re: Zacinka FIFA.

Community Manager

Hej @R0Si-FIFA_PL 

 

Z racji tego, że problem może być powodowany innym programem na Twoim komputerze, uruchom go w trybie czystego rozruchu. Daj nam znać jaki był tego rezultat Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Zacinka FIFA.

★ Novice

Niestety czysty rozruch nic nie dawał. Zrobiłem formata, wszystko zaktualizowałem i śmiga jak być powinno. Być może problemem był jeden dysk i po roku tak funkcjonowania komputer nie wytrzymał. Pozdrawiam.

Wiadomość 3 z 7 (453 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Zacinka FIFA.

★★ Novice

Posiadam również ten sam problem, po ściągnięciu Fify 20 demo, Fifa 19 nagle zaczęła się zacinać w trakcie meczu, oraz pad nie współpracuje :/ 

Wiadomość 4 z 7 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Zacinka FIFA.

Community Manager

Dzięki za info @R0Si-FIFA_PL Standard smile 


 

@Matekq1994 Prześlij nam proszę DxDiag Standard smile

Wiadomość 5 z 7 (409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Zacinka FIFA.

★★ Novice
@EA_Kuba Hej
Problem rozwiązany, jak się okazało zapis kariery narobił bałaganu, usunąłem wszystkie zapisy i po problemie Standard smile
Wiadomość 6 z 7 (388 wyświetleń)

Re: Zacinka FIFA.

Community Manager

Ekstra, dzięki za info @Matekq1994. Z racji tego, że Twoje rozwiązanie jest mniej "inwazyjne" i łatwiejsze do wykonania, oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (379 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA