Dot.: Zablokowany rynek

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zablokowany rynek

★★★ Newbie

Witam,
w Fifie 22 został mi zablokowany rynek za wtyczkę która pokazywała cenę zawodnika aby móc szybciej go wystawić na sprzedaz bez zbędnego sprawdzania dokładnej ceny.
Czy w następnej edycji gry rynek na web appie będe miał odblokowany czy będę musiał czekac az się sam odblokuje.

Wiadomość 1 z 4 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zablokowany rynek

★★★★★ Expert

@dzordzo5034  Witaj Standard smile

 

Najpierw sprawdź w skrzynce mailowej połączonej z kontem - Powinna być wiadomość na temat tej blokady, czy będzie czasowa (ile dni), czy już na stałe bez możliwości cofnięcia. Powinna być również informacja czy blokada dotyczy aktualnej edycji gry, albo wszystkich gier z serii Fifa w tym Fifa 23 i ew. kolejnych. Więcej jest w tym artykule, opisującej zasady uczciwej gry - Zasady gry Fifa 

 

Możesz jeszcze spróbować odwołać się od tej blokady, wedle instrukcji z tego artykułu - Informacje o blokadzie 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (336 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zablokowany rynek

★★★★★ Expert

@dzordzo5034  Witaj Standard smile

 

Najpierw sprawdź w skrzynce mailowej połączonej z kontem - Powinna być wiadomość na temat tej blokady, czy będzie czasowa (ile dni), czy już na stałe bez możliwości cofnięcia. Powinna być również informacja czy blokada dotyczy aktualnej edycji gry, albo wszystkich gier z serii Fifa w tym Fifa 23 i ew. kolejnych. Więcej jest w tym artykule, opisującej zasady uczciwej gry - Zasady gry Fifa 

 

Możesz jeszcze spróbować odwołać się od tej blokady, wedle instrukcji z tego artykułu - Informacje o blokadzie 

Wiadomość 2 z 4 (337 wyświetleń)

Czy jak mam bana na rynek w fifie 22 to czy w fife 23 też będę miał ?

★ Novice

Czy jak dostałem bana na rynek transferowy w fifie 22 to czy w fifie 23 też będę miał bo nie wiem czy kupować nową fife

Wiadomość 3 z 4 (319 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @drops-koxu ,

Przeniosłam Twój wpis do trwającej już dyskusji. 


@Narayen podał informacje dotyczące Twojego pytania Standard smile

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 4 (296 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA