Dot.: Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

autor: AdamesK
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

★ Novice

Witam , nie mam możliwości wglądu na rynek transferowy przez  aplikacje Companion. Widzę komunikat o jakiejś blokadzie. Grę zakupiłem w dniu premiery czyli 28 września. Jak mogę rozwiązać ten problem?

Wiadomość 1 z 5 (655 wyświetleń)

Dot.: Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

★★ Novice
Też mam tak. A mam rozegrane około 40 meczy i nie zależne pewnie od tego ile zagram meczy rynek dalej będzie zablokowany przy czym web app i aplikacja stają się bezużyteczne
Wiadomość 2 z 5 (642 wyświetleń)

Dot.: Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

★ Novice

Ja też sporo meczy zagralem może nawet ponad 50 więc to raczej nie jest przyczyna. Nie wiem co mam zrobić , dzwonić do nich czy co bo trochę lipa z tym rynkiem czasami jednak się przydaje ta apka.

Wiadomość 3 z 5 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

Community Manager

Hej @QubsonxPL@marolxone

 

Komunikat, który widzicie określa przyczynę dlaczego nie macie dostępu do rynku transferowego na Web App, lub Companion App. Więcej informacji na ten temat dowiecie się z poniższego artykułu:

 

https://help.ea.com/pl-pl/help/fifa/fut-transfer-market-access-on-web-and-companion-apps/

Wiadomość 4 z 5 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany rynek transferowy [aplikacja na telefon]

★★★ Novice
Ta instrukcja to "masło maślane". APP do Fifa 18 działała i w momencie jej aktualizacji do 19 zostały transfery zablokowane. Uważacie aktualizacje aplikacji za naruszenie regulaminu? Czy ktoś z obsługi klienta czytał tą instrukcję? Bo widzę że każda Wasza odpowiedź na temat zablokowanych transferów wygląda tak samo. Kopiuj wklej link
Wiadomość 5 z 5 (594 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA