BF V Zablokowane funkcje sieciowe - brak online - rozwiązanie

autor: Podkomorzy_Hans
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF V Zablokowane funkcje sieciowe - brak online - rozwiązanie

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam kupiony Origin Access i pobrałem BF V aby wypróbować jak będzie chodzić na moim komputerze na multiplayer, jednak gdy jestem w menu wyświetla mi się że moje konto ma zablokowany dostęp do funkcji sieciowych.

Wiadomość 1 z 10 (5 432 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zablokowany funkcje sieciowe

[ Edytowane ]

Hej,

Bazując na sposobach z forum reddit BFa, przełączenie ustawień Directx z DX12 na DX11 powinno rozwiązać problem.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 10 (5 371 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zablokowany funkcje sieciowe

[ Edytowane ]

Hej,

Bazując na sposobach z forum reddit BFa, przełączenie ustawień Directx z DX12 na DX11 powinno rozwiązać problem.

Wiadomość 2 z 10 (5 372 wyświetleń)

Dot.: Zablokowany funkcje sieciowe

★★★ Newbie
witaj
udało ci się rozwiązać problem ?
Wiadomość 3 z 10 (5 223 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Zablokowany funkcje sieciowe

★★★ Newbie

u mnei pomogło ale szkoda na dx12 wykorzystuje wiecej karty i mam wiecej fps tak to zuzycie karty max 70%  gtx 1080ti

Wiadomość 4 z 10 (5 156 wyświetleń)
0 Kudo

Problem z directx 12 Battlefield V

★★★ Novice

Cześć, mam problem w sumie z DX12. Po i przed formatem mam taki dziwny błąd że po przełączeniu się na DX12 nie mam jakby internetu w bf i do tego nie widzę ustawień raytrackingu. Wiecie co z tym zrobić?

 

Wiadomość 5 z 10 (5 129 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z directx 12 Battlefield V

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Remex0401 

 

Jak wyżej wspomniał @Revan2000s, rozwiązaniem problemu z brakiem trybu online jest przełączenie na DX 11. Problem ten jest badany przez studio. 

 

Ray-tracing (DXR) pojawił się z niedawną aktualizacją gry i wymaga poniższych, łącznie z przełączeniem na DX 12:

To experience the first release of DXR real-time ray tracing in Battlefield V you’ll need a few things:

  1. A GeForce RTX graphics card
  2. The latest version of Windows 10, version 1809 or higher, which can be downloaded from Windows Settings → Update & Security → Windows Update → “Check for updates”. Alternatively, head to the Windows 10 website and click “Update now” to download the update
  3. The Battlefield V GeForce Game Ready driver, version 416.94, released November 13th, or a newer version, which can be downloaded from GeForce Experience’s Drivers tab, or from GeForce.com
  4. The November 14th Battlefield V game patch, downloaded automatically from Origin
  5. A PC that matches or exceeds Electronic Arts’ DXR System Requirements, shown below.
 
 
Wiadomość 6 z 10 (5 084 wyświetleń)

Dot.: Problem z directx 12 Battlefield V

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Odix Dzięki za pomoc :D Nie mogłem znaleźć żadnego wątku dlatego napisałem swój :P

Wiadomość 7 z 10 (5 067 wyświetleń)

Dot.: Problem z directx 12 Battlefield V

★★★ Novice

Nie wiem czy znalazł ktoś rozwiązanie ale mi pomogło pobranie aktualizacji ze strony microsoftu. Rozwiązał się problem z brakiem internetu w dx12 i barkiem opcji do ray trackingu. 

Wiadomość 8 z 10 (5 055 wyświetleń)

Dot.: Problem z directx 12 Battlefield V

★★★ Newbie

co dokałanie za aktualizacje pobrałeś ze strony microsoft?

Wiadomość 9 z 10 (4 084 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Problem z directx 12 Battlefield V

★ Guide
Wiadomość 10 z 10 (4 069 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem