Zablokowane funkcje sieciowe - Origin Access - nowy patch

autor: NgineDLW
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zablokowane funkcje sieciowe - Origin Access - nowy patch

★★ Novice

Witam. Chciałem przetestować BFV, w ramach 10h trail'a do Origin Access. Grę instalowałem przed nowym patchem i wszystko działało bez zarzutu, przynajmniej jeżeli chodzi o połączenie sieciowe i inne funkcje. Niestety po instalacji najnowszego patcha, pojawił się komunikat o zablokowaniu funkcji sieciowych dla konta. Wujek Google poszedł w ruch, gdzie wyczytałem, że w okolicach listopada występowały takie problemy i zmiana DX na 11 pomagała. Wykonałem aktualizację sterowników Nvidia, zaktualizowałem Windows, przestawiłem DX, ale niestety efekt dalej taki sam. Przymierzałem się do kupna full wersji, ale nie wiem w czym teraz leży problem. Może ma ktoś inne rozwiązanie i chciałby się nim podzielić. Pisałem do supportu EA, ale odpowiedzi zostawię bez komentarza, bo musiałbym wiadro werbalnych pomyj wylać na ludzi tam pracujących. 

Wiadomość 1 z 3 (1 121 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowane funkcje sieciowe - Origin Access - nowy patch

Wiadomość 2 z 3 (1 113 wyświetleń)

Dot.: Zablokowane funkcje sieciowe - Origin Access - nowy patch

★★ Novice

Okey, dzięki Ci bardzo za podrzucenie linków. 

Wiadomość 3 z 3 (1 107 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem