Xbox one X problemy z klatkami i z oszutami

autor: Roszkoszny
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Xbox one X problemy z klatkami i z oszutami

★★★★ Novice

Witam.

Tak jak w temacie. Chciałem poruszyć kwestie spadających klatek, głównie podczas celowania, potrafią spaść do 30fps. Próbowałem na nowym telewizorze jak i na starszym na wszystkich możliwych ustawieniach graficznych, począwszy od 4k po 120hz i 60hz 1080p, oczywiście wszystkie opcje wygładzania wył. Skąd wiem że klatki spadają? Mam mocnego PC i widzę różnicę. 

 

Druga kwestia to oszuści. Każdy pojedynek 1vs1 przegrywam, bardzo szybko umieram w początkowej fazie gry zaraz po dropie, a wiem że wcale nie jest łatwo na jednym magazynku bez ulepszeń kogoś zabić, wszystko musiałoby wchodzić w głowę.

Dwa tygodnie temu jeszcze jakoś się dało grać, wykonywałem wyzwania bez problemu, a teraz kompletnie nic nie wychodzi, przypadek? Nie sądzę...

5min na googlach i znalazłem adaptery Xin pod Apexa, także dziękuję za wspólną zabawę, ale mięsem armatnim nie mam zamiaru być, albo się bawimy uczciwie, albo się żegnamy.

 

PS serwery Frankfurt 1 wywalają co chwilę

Wiadomość 1 z 1 (130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem