Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

autor: Maroool
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Xbox Game Pass Ultimate + EA Play - Problem z pobraniem FIFA 22

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam

 

Chciałem pobrać wersję 10-godzinną Fify przez Xbox Gamepass na PC, jednak cały czas pojawia mi się błąd. Macie może podobny problem w wersji EA Play za pośrednictwem Gamepass, ktoś może wie jak to rozwiązać?

 

Kod błędu: 0xa3e903ed

 

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 12 (883 wyświetleń)

Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

★★★ Newbie
@Maroool Jak ci sie udało w ogole znalezc FIFE 22 w sklepie xbox? Mi po wpisaniu wyswietla sie "Nie znaleziono wyników..." a w appce EA tez nie działa
Wiadomość 2 z 12 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Niezły scam z tą fifką :3

★ Novice

Dzień dobry. Kupiłem EA Play, żeby pograć sobie wieczorkiem w FIFE 22, aczkolwiek jak zwykle EA coś podupiło i nie mogę nawet pobrać gierki, bo Origin mi każe kupić EA Play po raz drugi. Niezły scam w tej Kanadzie macie >Frown

Serdecznie nie pozdrawiam

Wiadomość 3 z 12 (840 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

★★★★★ Apprentice
@Maroool mam xbox game pass ultimate i w apce xbox na windows 10 po wpisaniu fifa 22 nic mi się nie wyświetla
Wiadomość 4 z 12 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niezły scam z tą fifką :3

★★★★★ Newbie
@jankol0 Rok w rok to samo serwery fire
Wiadomość 5 z 12 (832 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Niezły scam z tą fifką :3

★ Novice
@kubapllp Już nawet nie serwery. Żartem jest to, że kupiłem wczoraj na rok Game Passa z EA Play. Najlepsze jest to, że z EA Desktop mogę sobię normalnie pobrać każdą grę z EA Play, oprócz FIFY, bo jej tam nie ma, a w Originie każą mi zapłacić po raz drugi. Śmiech na sali
Wiadomość 6 z 12 (824 wyświetleń)

Dot.: Niezły scam z tą fifką :3

★★★★★ Newbie
@jankol0 Musisz poczekać bo część mogła wczoraj pobrać a dziś juz nie ale powinna ci się pokazać jak ogarną dupsko
Wiadomość 7 z 12 (820 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

★★★ Novice

 

W aplikacji Xbox musisz wejść w zakładkę z grami z EA Play i tam jest Fifa 22 wersja próbna na samej górze

Wiadomość 8 z 12 (808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

★★★ Novice
@Luqizan


W aplikacji Xbox musisz wejść w zakładkę z grami z EA Play i tam jest Fifa 22 wersja próbna na samej górze
Wiadomość 9 z 12 (807 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Fifa 22 z Gamepass PC

★★★★★ Apprentice
@Maroool ok znalazłem, ten błąd jest chyba dlatego, że w ea desktop nie ma wersji próbnej 10h
Wiadomość 10 z 12 (777 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA