Dot.: XBOX ONE Fifa 18 PROBLEM PO AKTUALIZACJI

autor: emdzyolf
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] XBOX ONE Fifa 18 Gra się zawiesza po aktualizacji - znany problem + ob

★★★ Newbie

Nie działa. Nadal się wiesza. To marketing idźcie kupić nową fifa 19 a może już 20. Bo ta już nie działa. Nie zadziała. Próbowałem wszystkiego. Wyskakiwac z kasy. 

Wiadomość 11 z 13 (398 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] XBOX ONE Fifa 18 Gra się zawiesza po aktualizacji - znany problem + ob

★★★ Newbie

Nie działa. Nadal się wiesza. To marketing idźcie kupić nową fifa 19 a może już 20. Bo ta już nie zadziała. Nie zadziała. Próbowałem wszystkiego. Wyskakiwac z kasy. Płacić !!! Nową na pewno zadziała. Po upgrade zadziała. Tylko 300zl. Nie dużo za rok następne. Proszę nie zasypać do roboty bo nie stać będzie na nową fifa. Dziękuję EA za zorganizowanie mi czasu przy instalacji i nerwów. Proszę o zwrot pieniędzy. 

Wiadomość 12 z 13 (396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: XBOX ONE Fifa 18 PROBLEM PO AKTUALIZACJI

★★★ Newbie

nie działa. Pomaga tylko rozegrać pierwszy startowy mecz. później nie działa. Proszę o info kiedy problem będzie rozwiązany?

Wiadomość 13 z 13 (315 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA