Dot.: Wznawianie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

Mam problem z apex legends na pc. Chodzi o aktualizację. Nie aktualizowałem gry od 2-3 miesięcy ale teraz chciałem trochę pograć.

Cały czas wznawai się aktualizacja jest napisane tak : wznawianie 17,53mb/4,56 Gb i wznawia się tak już jakieś 30 minut i nic co zrobić????

Wiadomość 1 z 6 (608 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wznawianie

Community Manager

Hej @asassin432

 

Czy problem minął po ponownym uruchomieniu programu Origin? Jeśli masz taką możliwość to podłącz komputer poprzez kabel, zamiast używać połączenia bezprzewodowego. Jeśli problem nie ustąpił to obawiam się, że jednym rozwiązaniem będzie usunięcie i ponowne pobranie gry. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (552 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wznawianie

Community Manager

Hej @asassin432

 

Czy problem minął po ponownym uruchomieniu programu Origin? Jeśli masz taką możliwość to podłącz komputer poprzez kabel, zamiast używać połączenia bezprzewodowego. Jeśli problem nie ustąpił to obawiam się, że jednym rozwiązaniem będzie usunięcie i ponowne pobranie gry. 

Wiadomość 2 z 6 (553 wyświetleń)

Dot.: Wznawianie

★★★ Novice
@EA_Kuba Uruchamiałem ponownie origin a internet i tak jest kabelkiem połączony. No cóż najwyżej odinstaluję
Wiadomość 3 z 6 (547 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wznawianie

Community Manager

Hej @asassin432 

 

Ponowna instalacja rozwiązała problem? Standard smile

Wiadomość 4 z 6 (525 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wznawianie

★★★ Novice

Tak odinstalowanie apexa i pobranie go jeszcze raz pomogło dzięki Standard smile

Wiadomość 5 z 6 (473 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Wznawianie

[ Edytowane ]
Community Manager

Dzięki za informację ! Standard smile 

 

Wiadomość 6 z 6 (468 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem