Wyzerowano mi konto Origin :(

autor: HappySadHomeless
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wyzerowano mi konto Origin :(

★ Novice

Witam, wchodzę po kilku miesiącach na konto origin i widzę że zniknęły gry BF4 i Apex Legends(wiem że f2p).
Moje konto wygląda jak całkowicie nowe a do tego na stronie origin'a moje konto istnieje dopiero od 2 miesięcy według tego co jest tam napisane.
Tyle że to niemożliwe, ponieważ konto istnieje prawie pół roku. Dodam że zmieniłem nazwe gracza ok 3 miesiące temu.

Proszę o pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wyzerowano mi konto Origin :(

Community Manager

Hej @HappySadHomeless

 

Zdaje się, że zalogowałeś się na niewłaściwe konto Oops Zastanów się nad innymi adresami email, które mogłeś wykorzystać do rejestracji swojego konta, lub innymi ID. Jeśli nie możesz sobie przypomnieć żadnych innych danych skontaktuj się z nami telefonicznie

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (582 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wyzerowano mi konto Origin :(

Community Manager

Hej @HappySadHomeless

 

Zdaje się, że zalogowałeś się na niewłaściwe konto Oops Zastanów się nad innymi adresami email, które mogłeś wykorzystać do rejestracji swojego konta, lub innymi ID. Jeśli nie możesz sobie przypomnieć żadnych innych danych skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 3 (583 wyświetleń)

Dot.: Wyzerowano mi konto Origin :(

★ Novice

Witam, sprawdziłem i tak. Okazało się że to nie to konto. Nadal jest to dziwne, ponieważ byłem na tym koncie na którym nic nie mam zalogowany automatycznie, ale tam przecież nic nie ma więc po co ? Dziwne.

Dziękuję za pomoc, problem rozwiązany Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (539 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem