Dot.: Wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami.

autor: DisruptorPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami EA download

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Jak w opisie, gra to mirror's edge 1. Chciałem ją zainstalować z płyty, pomijając origina i wyskoczył mi taki błąd, więc stwierdziłem że wpiszę kod na originie i zainstaluję stamtąd. Jednak origin instaluje grę, po czym odnosi się właśnie do owej niedziałającej aplikacji. Dodam że kiedyś gra działała bez potrzeby instalowania Origina.

 

załączam screeny z próby odpalenia gry, oraz z próby odpalenia samego download menagera

Wiadomość 2 z 47 (6 986 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami.

★ Novice

Witam, mam problem, ponieważ kiedy zainstalowałem sobie grę ,,Need For Speed Shift" w Orgin, po czym kliknąłem w ,,Graj" nic się nie pojawiało. Czekam chwilę coś się ładuję potem jeszcze chwilę i nagle wyskakuje taki komunikat: Ważna wiadomość! Wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami. Sprawdź czy Twoje połączenie z Internetem jest aktywne i spróbuj ponownie za kilka minut. Nie znam się na tym za bardzo więc nie wiem co mam zrobić, nie chcę niczego zepsuć więc wolę nie kombinować. Mój Internet działa poprawnie, ostatnio trochę słabo działał. Filmy mi się trochę zacinały, ale tak to teraz jest dobrze. Chciałbym dodać, że mój Internet nie jest ogólnie za dobry i często występują jakieś problemy. Wydaję mi się, że może dostawca coś kombinuje i chwilowo nie działa poprawnie. Chciałbym uzyskać pomoc, sprawdzałem też inne strony na ten temat. Odłączyłem kable z Internetem wyłączyłem Ruter odczekałem trochę po czym znów wszystko podłączyłem i nic. Próbowałem włączać aplikację jako administrator i próbowałem rozwiązywać problemy ale nadal nic. Proszę o pomoc nie wiem co mam zrobić.                            Po włączeniu gry pojawia się to i nic więcej : 

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 47 (6 943 wyświetleń)

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

Community Manager (retired)

@michalol222

 

Na chwilę obecną mamy potwierdzony problem z aktywacją poniższych tytułów i pracujemy nad jego rozwiązaniem:

 

  • The Sims 3
  • Need For Speed Shift
  • Need For Speed Undercover
  • Mass Effect 1
  • Mirror’s Edge
  • Crysis Warhead EP

Możliwym rozwiązaniem może okazać się aktualizacja klienta Origin do wersji BETA.

 

Wiadomość 3 z 47 (6 969 wyświetleń)

Dot.: Wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami.

★ Novice

Witam,

 

Dodam tylko od siebie, że w moim przypadku problem ten dotyczy Windows 10 Professional 64-bit wersja 1809 (kompilacja 17763.55). Na wcześniejszych wersjach nie było żadnego problemu z uruchomieniem gry. Reinstalacja gry nie pomaga.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 47 (6 757 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★ Novice

Mam pobraną grę Mirror's Edge (klucz z humble bundle) i cały czas dostaję przy próbie uruchomienia to okienko. Zakładam, że to jest ten problem, nad którym pracujecie?

Reistalowałem Origin, clean cache, robiłem też próby na PC z Windows 7 i PC Windows 10 (Symantec Endpoint, Kaspersky), sieć WiFi domowa lub hotspot z  komórki, origin client zwykły i beta - bez sukcesu, zakładam zatem, że to jakiś problem EA a nie na stacjach PC.

Wiadomość 5 z 47 (6 926 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★★ Newbie

kiedy spodziewacie sie rozwiązania?

Wiadomość 6 z 47 (6 808 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★★ Newbie

Jak długo zajmie rozwiązanie problemu?  kupilam dzis NFS undercover i co? nie moge w nia zagrac bo EA nie umie sobie poradzic. Swietnie ze origin oferuje gre ktora nie dziala

Wiadomość 7 z 47 (6 700 wyświetleń)

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★ Novice

Może założymy jaką grupę na Facebooku aby zobaczyć jaka jest skala problemu?

To jest ewidentne łamanie praw konsumenta, wsparcie Origin jest bezradne a ich porady bezużyteczne.

Wiadomość 8 z 47 (6 695 wyświetleń)

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★★★★ Newbie

Kupiłem wczoraj Shift-a i również jest ten błąd-serwer,połączenie itp,szkoda że nie było info w sklepie o możliwych trudnościach a teraz maniana,syn wkurzony,pad stygnie,kasa poszła,zmarnowany wieczór.Nie chodzi ani na 10 ani na 7.Ciekawe czy oddadzą kasę..

Wiadomość 9 z 47 (6 690 wyświetleń)

Dot.: wystąpił problem z podłączeniem do serwera zarządzającego licencjami ea do

★★★ Newbie

Ten sam problem. Grę zakupiłem dzisiaj.... Kiedy mogę liczyć na rozwiązanie problemu ?

 

Wiadomość 10 z 47 (6 644 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem