Dot.: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327682

autor: Auliks1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327682:2

★★★ Newbie

witam przy instalacji wyskakuje błąd Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327684:2

ccleaner rejestry wszystko robilem reinstal gry Origin rowniez sterowniki tez nie wiem co mam juz robic

Wiadomość 1 z 3 (2 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327682

Witaj

 

Czy uzyskałeś rozwiązanie swojego problemu? 

 

Jak wyskakuje jakiś błąd wyślij screena

 

Błąd zwykle powiązany jest z brakiem uprawnień do uruchomienia aplikacji.

 

Dlatego w pierwszej kolejności musisz  uruchomić Origin oraz grę jako adminstrator. Spróbuj również tymczasowo wyłączyć program antywirusowy oraz firewall oraz obniż ustawienia kontroli konta użytkownika Windows:

 

  1. Zamknij aplikację Origin. 
  2. Kliknij przycisk Windows i w polu wyszukiwania wpisz „kontrola konta”. 
  3. W oknie Ustawienia kontroli konta użytkownika kliknij i przytrzymaj suwak, po czym przesuń go na najniższe możliwe ustawienie. 
  4. Kliknij przycisk OK na dole okna. 

Wyczyść pamięć podręczną Orgin

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (2 214 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327682

Witaj

 

Czy uzyskałeś rozwiązanie swojego problemu? 

 

Jak wyskakuje jakiś błąd wyślij screena

 

Błąd zwykle powiązany jest z brakiem uprawnień do uruchomienia aplikacji.

 

Dlatego w pierwszej kolejności musisz  uruchomić Origin oraz grę jako adminstrator. Spróbuj również tymczasowo wyłączyć program antywirusowy oraz firewall oraz obniż ustawienia kontroli konta użytkownika Windows:

 

  1. Zamknij aplikację Origin. 
  2. Kliknij przycisk Windows i w polu wyszukiwania wpisz „kontrola konta”. 
  3. W oknie Ustawienia kontroli konta użytkownika kliknij i przytrzymaj suwak, po czym przesuń go na najniższe możliwe ustawienie. 
  4. Kliknij przycisk OK na dole okna. 

Wyczyść pamięć podręczną Orgin

Wiadomość 2 z 3 (2 215 wyświetleń)

Dot.: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za kilka chwil. Błąd: 327682

★★★ Newbie

Witam, w mnie wystąpił ten sam błąd: 327682:2

 

Fifa 14 ściąga się bez żadnych problemów, problem pojawia się podczas instalacji. Próbowałem kilka razy pobierać od nowa, jednak nic to nie zmieniło. 

Origin uruchamiam jako administrator, wyłączyłem też antywirusa i zaporę systemu, więc problem raczej nie leży po stronie systemu. Tym bardziej, że kilka miesięcy temu gra zainstalowała się bez problemu. Ma ktoś pomysł, jak rozwiązać tę sprawę?

 

 

Wiadomość 3 z 3 (1 854 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem