Wysoki ping w battlefield V

autor: Celanone
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wysoki ping w battlefield V

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale grając w bf5 mam ping kóry co chwile skacze jest nie stabilny i prawie cały czas jest powyżej 100 sprawdzałem w innych grach ping normlany 30-40 ms i problem jest tylko w bf czy miał może ktoś taki sam problem i znalazł jakieś rozwiązanie ?

Wiadomość 1 z 2 (2 318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wysoki ping w battlefield V

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Celanone

 

Od kiedy zauważyłeś pojawianie się tego problemu? Spróbuj najpierw tych kilku łatwych kroków związanych z połączeniem, upewnij się również, że masz otwarte odpowiednie porty na Twoim urządzeniu. Pomocy w tym może udzielić Ci Twój dostawca internetu.


 

ed. 03/04/2019

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie, bo zakładam, że udało Ci się rozwiązać problem Standard smile Daj nam znać jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (2 305 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wysoki ping w battlefield V

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Celanone

 

Od kiedy zauważyłeś pojawianie się tego problemu? Spróbuj najpierw tych kilku łatwych kroków związanych z połączeniem, upewnij się również, że masz otwarte odpowiednie porty na Twoim urządzeniu. Pomocy w tym może udzielić Ci Twój dostawca internetu.


 

ed. 03/04/2019

Oznaczę moją odpowiedź jako rozwiązanie, bo zakładam, że udało Ci się rozwiązać problem Standard smile Daj nam znać jeśli jeszcze potrzebujesz pomocy :eahigh_file:

Wiadomość 2 z 2 (2 306 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem