Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

autor: fijal7891
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wysoki PING fifa 22 PS4

★★ Novice

Witam, mam problem z mega niestabilnym wysokim pingiem w Fifa 22 na PS4, całość wygląda mega dziwnie ponieważ problem się zaczął podczas ostatniej aktualizacji gry- do tamtej pory ping w granicach 30-60ms. Sprawdzałem połączenie internetowe na alternatywnym urządzeniu, wszystko jest jak należy. Dodam że próbując grać w inne gry online, nie zauważyłem takiego problemu. Ustawienie stałego IP dla konsoli nie pomogło. Mieliście może taki problem, i udało wam się go jakoś rozwiązac?

Wiadomość 1 z 12 (1 794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★★ Guide

Akurat w tej kwestii nic nie zrobisz, serwery są z roku na rok coraz gorsze. Wieczorem nie da się grać.ps. już nie dziwi mnie fakt że ciężko znaleźć przeciwnika skoro gameplay to jakieś nieporozumienie 

Wiadomość 2 z 12 (1 777 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★ Novice

Mam tak ze w ciągu całego dnia, ciężko zagrać jeden mecz.. dlatego zaczęło mnie to dzwiwic, może jest coś co można zrobić a o tym nie wiem 

Wiadomość 3 z 12 (1 758 wyświetleń)

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★★ Guide
@UwiklanyOzon Ja zawsze czekam z 10s i obserwuję ping, jeśli nie skacze powyżej 60ms to dopiero akceptuję mecz, warto poczekać
Wiadomość 4 z 12 (1 753 wyświetleń)

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★ Novice

Robię to samo, 10-15s. W tym czasie Ping z 50ms skacze do 400-600ms 😂 

Wiadomość 5 z 12 (1 750 wyświetleń)

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★★ Guide
@UwiklanyOzon Lol, niezłe wyniki:D a ktoś w tym czasie korzysta u ciebie z internetu?
Wiadomość 6 z 12 (1 745 wyświetleń)

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★ Novice

Totalnie nikt, jeden smartfon podłączony pod wifi ale nawet odłączam go podczas gry żeby sama konsola była ;D wymiana sprzętu (router+ nadajnik) nie pomogła, wymiana sim- w trakcie 😂 cóż, zostaje tylko grać w niedziele po kościele bo wtedy jedynie nie laguje

Wiadomość 7 z 12 (1 740 wyświetleń)

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★★ Guide
@UwiklanyOzon Czyli jedziesz na antenie zewnetrzej? Może warto skierować na inny nadajnik, bo ten akurat jest przeciążony....
Wiadomość 8 z 12 (1 735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★ Novice

Tak jest, nadajnik + router wewnętrzny- magiczne pudełko net box-u Play Wink biegałem po całym dachu już z nadajnikiem, kierując w każda możliwa stronę. 200m od siebie mam nadajniki play, następny niecały 1km. Parametry routera wskazują poprawne sygnały, sinr, zasięg. Teoretycznie problemow nie powinno być, planuje jesCze raz spradzic konsole na innym internecie może to w niej jest jakiś problem, może karta sieciowa się kończy czy coś. Brak pomysłów, ale to już sprawa honoru 

Wiadomość 9 z 12 (1 731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wysoki PING fifa 22 PS4

★★★ Newbie

Ja też mam tan sam problem i również po aktualizacji , jak znajdziesz odpowiedzi blagam napisz bo ocipieje , pozdrawiam

Wiadomość 10 z 12 (1 620 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA