Wyrzucenie z bardzo ważnego meczu Fut champions

autor: silent065
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzucenie z bardzo ważnego meczu Fut champions

★★★ Newbie

Witam prosiłbym o jakąś pomoc , ponieważ wyrzuciło mnie z bardzo ważnego meczu w Fut champions, prosiłbym o jakąś rekompensatę za ten błąd , grając bardzo ważny mecz wyrzuca mnie z meczu i pisze że utracono połączenie , a brat obok w tej samej chwili grał obok mnie w inną grę i go nie wyrzuciło mam stabilne połączenie na kablu 200mb/s więc jest to błąd z waszej strony .

Wiadomość 1 z 2 (474 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucenie z bardzo ważnego meczu Fut champions

EA Staff

Cześć @silent065,

 

Zdaje sobie sprawę, że taka sytuacja może być wyjątkowo frustrująca. Szczególnie jeżeli rozgrywałeś bardzo ważny mecz.

Nie mamy możliwości rekompensowania rozłączeń. Fakt wysokiej przepustowości Twojego internetu, jak i to, że Twojego brata nie rozłączyło w tym samym czasie, nie są jedynymi wyznacznikami, które wpływają na jakość połączenia w grze.

 

Bardzo dobrze, że do połączenia z grą używasz kabla Ethernet. Sugerowałbym również, żebyś sprawdził na przyszłość czy na tę sytuację mogły wpłynąć inne czynniki. Zapoznaj się z artykułem "Rozwiązywanie problemów z połączeniem". Dodatkowo możesz ręcznie przekierować porty, które używane są przez grę. Dodatkowe informacje na temat portów dla Twojej platformy znajdziesz tutaj.

 

Mam nadzieję, że w ten sposób będziesz w stanie zminimalizować problemy dotyczące połączenia. 

 

 

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 2 (454 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA