Wyrzucanie z meczy w FUT

autor: janek0108
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wyrzucanie z meczy w FUT

★★★ Newbie

Witam, dzisiaj jeszcze przed rozpoczęciem meczu kwalifikacji mistrzostw FUT, od razu po zobaczeniu składu przeciwnika wyświetliła się wiadomość o zerwanym połączeniu po czym zostałem przeniesiony do menu FIFA. Podkreślam że miałem wtedy bardzo stabilne łącze. Po ponownym zalogowaniu się do FUT zobaczyłem że mecz został uznany jako porażka mimo to że nawet nie rozpoczęto spotkania. To bardzo zmniejszyło moje szanse na zakwalifikowanie się do finałów Mistrzostw FUT. Czy miał ktoś podobny problem? Czy ten mecz da się jakoś przywrócić?

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 3 (231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wyrzucanie z meczy w FUT

Community Manager

Hej @janek0108 

 

Przykro mi, ale meczu nie da się przywrócić. Natomiast warto sprawdzić czy zalecenia z naszego poradnika, pomogą zapewnić stabilne połączenie w kolejnych spotkaniach. 

Mam nadzieję, że w pozostałych meczach poszło Ci świetnie.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (171 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wyrzucanie z meczy w FUT

Community Manager

Hej @janek0108 

 

Przykro mi, ale meczu nie da się przywrócić. Natomiast warto sprawdzić czy zalecenia z naszego poradnika, pomogą zapewnić stabilne połączenie w kolejnych spotkaniach. 

Mam nadzieję, że w pozostałych meczach poszło Ci świetnie.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 3 (172 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z meczy w FUT

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @EA_Kalina jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 3 (112 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA