Wyrzucanie z gry

autor: Ewa091261
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wyrzucanie z gry

★★★★★ Novice

Wczoraj chciałam zagrać w The Sims 4 i gdy wybrałam już rodzinę gra zaczęła się ładować i nagle pokazał mi się ekran z wyborem świata. Od tamtego czasu robi się tak cały czas chociaż wybierałam już opcję napraw grę w origin. Bardzo proszę o pomoc!!

Wiadomość 2 z 8 (964 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Expert
Witaj @Ewa091261

Posiadasz w grze Jakieś modyfikacje?.. Jeśli tak, to je wyjmij poza grę i odpal ją jeszcze raz. Sprawdź czy nadal będzie ten problem.

Pozdrawiam Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 8 (959 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Wyrzucanie z gry

★★★★★ Novice

Wczoraj chciałam zagrać w The Sims 4 i gdy wybrałam już rodzinę gra zaczęła się ładować i nagle pokazał mi się ekran z wyborem świata. Od tamtego czasu robi się tak cały czas chociaż wybierałam już opcję „napraw grę” w origin.

Wiadomość 1 z 8 (946 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Expert
Witaj @Ewa091261

Posiadasz w grze Jakieś modyfikacje?.. Jeśli tak, to je wyjmij poza grę i odpal ją jeszcze raz. Sprawdź czy nadal będzie ten problem.

Pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 3 z 8 (960 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Posiadam kilka modyfikacji, ale wcześniej też je miałam i wszystko normalnie działało. Również pozdrawiam Standard smile

Wiadomość 4 z 8 (956 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Expert
Tak Ewuniu Standard smile , tylko że niedawno w piątek była aktualizacja The Sims 4, i jak to zawsze bywa, mody mogą być niespójne z najnowszą aktualizacją, wyjmij je na chwilę i zobacz czy gra działa prawidłowo. Standard smile
Wiadomość 5 z 8 (953 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Novice
Chodziło mi o to, że po aktualizacji również działały tylko po jakimś czasie dopiero wystąpił opisany problem.
Wiadomość 6 z 8 (951 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Expert
Mimo tego Ewuniu, proszę wyjmij je na sekundę, nic cię to nie będzie kosztować, odpal grę na czysto, przynajmniej będzie wiadomo czy mody są temu winne. Może być tak że z postępem rozgrywki zaczęło się niespójność modów Standard smile
Wiadomość 7 z 8 (942 wyświetleń)

Dot.: Wyrzucanie z gry

★★★★★ Novice

Dziękuję ci bardzo za pomoc!Standard smile Okazało się, że faktycznie to wina modów. Mimo to, że na początku działały.

Wiadomość 8 z 8 (927 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem