Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

autor: OnlyAdalpo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★ Novice

po otworzeniu się gry wyrzuca podczas wczytywania świata tzn klikam spację aby połaczyć się z grą uruchamia się pasek wczytywania jakieś zdjęcie i cytat... pasek dochodzi do połowy i wyrzuca. Ktoś coś poowie?

Wiadomość 1 z 6 (539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★ Novice

JAk ktoś może to niech da znać czy miał / ma podobnie. 
to nie jest kwestia problemów z połączeniem internetowym więc proszę o jakieś realne pomyły

Wiadomość 2 z 6 (522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★ Novice

@copiegoldbulb Niestety mam to samo, a udało ci się wgl uruchomić grę ? Czy to pierwsze uruchomienie ?


Dorzucam DXdiag. 

 

Wiadomość 3 z 6 (510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★ Novice

Udało się. trochę liczyłem, że na comunity manager coś napisze ale jak przeglądam posty tutaj na forum to niestety ale jest to porażka. 
własnymi siłami ludziska. Na zagranicznym forum znalazłem. rozwiązanie jest proste z panelu origin prawym myszy na grze i wybieramy "napraw". 

Parę chwil procesuje i gra już chodzi. 

Wiadomość 4 z 6 (498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★ Novice
@x7_pl to nie było pierwsze uruchomienie błąd wynikał tylko z aktualizacji generalnie gra sobis śmiga dalej
Wiadomość 5 z 6 (496 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzuca z gry podczas wczytywania świata

★★★ Newbie

Mam to samo. Zawsze po aktualizacji. Po czasie jakoś się naprawia (może jakąś łatką??). Denerwujące, szczególnie podczas eventów.

Wiadomość 6 z 6 (488 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem