Dot.: Wymagania sprzętowe

autor: 96h9cj1fxp0a
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wymagania sprzętowe

★★ Novice

Witam. Mam pytanie. Czy gra sims4  ze  wszystkimi dodatkami odpali na tym laptopie? Wiem ze sama gra da rade, chodzi mi o dodatki.
Numer produktu

WJ241EA

Mikroprocesor

Dwurdzeniowy procesor AMD Athlon II 2,1 GHz dla notebooków M320

Pamięć podręczna mikroprocesora

Pamięć podręczna poziomu 2 1 MB

Pamięć

4 GB DDR2 (2 x 2048 MB)

Pamięć Max

Obsługuje do 8 GB pamięci DDR2

Grafika wideo

ATI Radeon HD 4650 Graphics

Pamięć wideo

do 2815 MB całkowitej dostępnej pamięci graficznej z 1 GB dedykowanego DDR3

Pokaz

39,6 cm (15,6 ") diodowy wyświetlacz LED High-Definition HP BrightView (1366 x 768)

Twardy dysk

500 GB dysku twardego SATA 7200

Wiadomość 1 z 7 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wymagania sprzętowe

Community Manager (retired)

Witaj @96h9cj1fxp0a

 

Tutaj sprawdzisz, czy Twój PC  będzie w stanie uruchomić The Sims 4 i Dodatki do The Sims 4 - Instrukcja. Jeśli chcesz włączyć automatyczny skan swojego komputera i dowiedzieć się, czy możesz uruchomić The Sims 4 + dodatki, odwiedź stronę firmy System Requirements Lab i uruchom dostępne tam narzędzie „Can You RUN It” przeznaczone dla The Sims 4. Przy wszystkich dodatkach są zalecane powyższe podzespoły z sekcji "zalecane". Jak sam/a widzisz processor jest poniżej minimalnych wymagań, przez co nie ma gwarancji czy przy zainstalowaniu wszystkich dodatków gra będzie działała "optymalnie". Dodatkowo jeśli weźmiemy pod uwagę działający system i aplikacje w tle zalecanym rozmiarem pamięci RAM jest 8GB (obecny standard) jeśli chodzi o gry. 

 

 

*EA nie jest właścicielem i nie prowadzi strony „Can You RUN It” firmy System Requirements Lab. EA nie może w żaden sposób modyfikować tej strony ani używanego przez nią systemu. Użytkownik korzysta ze strony na własną odpowiedzialność.

 

Pozdrawiam.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 7 (607 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wymagania sprzętowe

Community Manager (retired)

Witaj @96h9cj1fxp0a

 

Tutaj sprawdzisz, czy Twój PC  będzie w stanie uruchomić The Sims 4 i Dodatki do The Sims 4 - Instrukcja. Jeśli chcesz włączyć automatyczny skan swojego komputera i dowiedzieć się, czy możesz uruchomić The Sims 4 + dodatki, odwiedź stronę firmy System Requirements Lab i uruchom dostępne tam narzędzie „Can You RUN It” przeznaczone dla The Sims 4. Przy wszystkich dodatkach są zalecane powyższe podzespoły z sekcji "zalecane". Jak sam/a widzisz processor jest poniżej minimalnych wymagań, przez co nie ma gwarancji czy przy zainstalowaniu wszystkich dodatków gra będzie działała "optymalnie". Dodatkowo jeśli weźmiemy pod uwagę działający system i aplikacje w tle zalecanym rozmiarem pamięci RAM jest 8GB (obecny standard) jeśli chodzi o gry. 

 

 

*EA nie jest właścicielem i nie prowadzi strony „Can You RUN It” firmy System Requirements Lab. EA nie może w żaden sposób modyfikować tej strony ani używanego przez nią systemu. Użytkownik korzysta ze strony na własną odpowiedzialność.

 

Pozdrawiam.

 

Wiadomość 2 z 7 (608 wyświetleń)

Dot.: Wymagania sprzętowe

★★ Novice

Dziękuje za odpowiedz. Sama gra bez zaistalowanych  dodatków działa mi dobrze. Jak zainstaluje dodatki, to po zrobieniu rodzinki simów nie moge jej zapisac i robic miast. Jak wciskam  zapisz to za chwile restartuje gre i wracam to origin logowanie. 

Wiadomość 3 z 7 (376 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagania sprzętowe

Community Manager (retired)

Hej Standard smile

 

Nie możesz zapisać swojej rodzinki, właśnie przez brak pamięci RAM Frown Jest to typowe zachowanie gry w tym wypadku. 

 

 

Wiadomość 4 z 7 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagania sprzętowe

★★ Novice

Bede musiała zmienic pamiec na 2 po 4gb.

Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam. 

Wiadomość 5 z 7 (364 wyświetleń)

Dot.: Wymagania sprzętowe

★★ Novice

Witam. Zaistalowałam gre razem z dodatkami na PC, który ma tylko 2Gb RAM  o dziwne gra działa. Wyskoczył tylko komunikat, ze komputer ma za mało pamieci, no ale działa wszystko. Więc czemu nie chce na laptopie który ma 4gb RAM?? 

Wiadomość 6 z 7 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagania sprzętowe

★★ Novice

Witam. Już sobie poradziłam. Wszystko działa bardzo dobrze z dodatkami. Wina była taka, że zły był zainstalowany system. Zamiast 64 bit to był 32 bit,. Laptop widział tylko 3,5gb ram. Po zainstalowaniu zamiast win 10 32bit,spowrotem zainstalowałam  win7 64bit. Gra działa b. Dobrze z tymi parametrami i dodatkami. Zamykam temat i dziękuje

Wiadomość 7 z 7 (238 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem