Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

autor: Xergiook
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

 

Jak w temacie, robiłem już niemal wszystko i nadal nie mam dostępu do gier z EA play pomimo posiadanego i opłaconego xbox game pass. Powiązanie kont jest prawidłowe, robiłem multum reinstalacji i czyszczenia plików cache EA app. Tez konsultowałem się obsługa techniczną, nie pozdrawiam Pani [edytowane przez EA_Kalina], rozmowa przeciągała się w nieskończoność, ponieważ na jedną moją wiadomość musiałem czekać po 15 minut na odpowiedź, a koniec końców zostawiła mnie bez rozwiązanego problemu.

 

Dlatego mam nadzieję, że tutaj znajdzie się ktoś kto będzie w stanie pomóc.

Wiadomość 1 z 5 (697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

Community Manager

Edytowałam post ze względu na ochronę danych.


Witaj @Xergiook ,

 

Niestety poprzez forum nie będę w stanie pomóc w problemach związanych z kontem EA, ale chciałabym zwrócić uwagę na kilka najważniejszych kwestii:

1. Sprawdź czy Twoje konto EA jest połączone z właściwym kontem platformy Xbox, na którym został zakupiony Xbox Game Pass na PC.

Możesz zajrzeć do sekcji Połączenia na stronie myaccount.ea.com.

 

2. Sprawdź czy komunikat błędu pojawia się nawet, jeśli gra jest uruchamiana z poziomu aplikacji Xbox App.

Warto sprawdzić czy można korzystać z pozostałych gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

 

Pozdrawiam serdecznie,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 5 (667 wyświetleń)

Dot.: Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

★★★ Newbie

Cześć @EA_Kalina 

 

Dziękuję za próbę udzielenia pomocy, ale niestety pkt. 1 jest spełniony, a co do pkt.2 to po uruchomieniu gry z poziomu aplikacji Xbox app, włącza mi się automatycznie EA app i w nim przechodzi do karty z wybraną grą do Xbox, ale bez opcji grania/instalacji, tylko muszę ją zakupić.

Wiadomość 3 z 5 (653 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

★★★ Newbie

Udało mi się natomiast znaleźć obejście, które polegało na utworzeniu nowego konta poprzez logowanie się z zewnętrznej strony jakim był xbox, na utworzonym tak koncie mam dostęp do EA play, lecz niestety jak chcę pograć w coś ze swojej biblioteki na drugim koncie muszę się przelogowywać...

Wiadomość 4 z 5 (652 wyświetleń)

Dot.: Wymagane kupno gry z EA play pomimo posiadania XBOX game pass PC

Community Manager

Dobrze, że znalazłeś obejście. Szklanka jest do połowy pełna Standard smile

 

Powodzenia Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (640 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem