Wyłącza grę przy wyborze strojów !

autor: FroGson9
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wyłącza grę przy wyborze strojów !

★★ Novice

Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy !

Historię z FIFĄ 18 zacząłem oczywiście od tego iż gra mi w ogóle się nie uruchamiała. Postanowiłem przejść z Windowsa 8.1 na Windows 10 , gra ruszyła.

Jakiś czas wszystko było wporządku, chodź zdarzało mi się że gra od czasu do czasu się wyłączała ale to podczas grania. Od jakiegoś czasu już jest problem. Wszystko się uruchamia, wybieram stroje , wciskam dalej i gra się wyłącza. Jest to w każdym trybie gry, począwszy od Sezonu jednego gracza, po Squad Battle kończąc na rozgrywkach online.  Taki błąd mi wyskakuje gry FIFE już wyłączy i pokazuje mi się mój pulpit. W załączniku dodaje DXDIAG. Liczę na Waszą pomoc !!! 

 

blad fifa.jpg

Wiadomość 1 z 8 (409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

★★ Novice

Dodaje zdjęcie pełnego błędu ...

Wiadomość 2 z 8 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

[ Edytowane ]

Masz grafikę  tylko od Intela czy jakaś inną? możesz zajrzeć jeszcze  tu https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Problem-z-gra-FIFA18-na-wersji-pc-z-directx/td-p/63172...

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 8 (391 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

★★ Novice

Grafikę posiadam AMD RADEON HD 8500M

Wiadomość 4 z 8 (386 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

[ Edytowane ]

Możliwe że grafika od Intela ci się załącza zamiast AMD i dlatego tak jest spróbuj ustawić grafikę AMD.Sprawdz też czy masz aktualne sterowniki do grafiki i czy masz zainstalowane wszystkie aktualizację i te z Windows Update.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 8 (382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

★★ Novice

Sterowniki do karty mam najnowsze. Windowsa aktualizacje pobrane także są świeże. Powiedz mi bo jest problem w tym że klikając prawym nie mam takiej opcji jak Ty że mogę wybrać sobie z której karty graficznej uruchomić. Jak mam przełączyć w inny sposób ? 

Wiadomość 6 z 8 (363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

Usuń program  Catalyst od AMD  i zainstaluj z płyty  wtedy powinieneś mieć komunikat po prawnej stronie ekranu jakiej grafiki chcesz używać, sprawdź też czy w opcji zasilania masz wysoką wydajność tam też powinna być opcją do wyboru grafiki.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 8 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyłącza grę przy wyborze strojów !

Wiadomość 8 z 8 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA