Wykrzyknik zamiast profilu oraz problem z ładowaniem w menu/lag

autor: daramushi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wykrzyknik zamiast profilu oraz problem z ładowaniem w menu/lag

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Witam podsyłam zrzuty ekranu z star wars battlefront II , jak widać mam problem z kółkiem ładujących oraz zalogowaniem do star wars mam jakiś dziwny wykrzyknik, i druga sprawa to laguje się niemiłosiernie, UWAGA do póki nie klikne na ten wykrzyknik w swój profil to się tnie jak nacisnę to działa bez sensu, chciałbym rozwiązać ten dziwny nietypowy problem . pozdrawiam

Wiadomość 1 z 6 (373 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Takiego problemu nie było...

★★★★★ Novice

być może pomogło mi to z lagami tez jak w sterowniku zmieniłem z optymalna moc na max wydajna i zablokowałem na 60 FPS więc teraz jestem wkoncu zadowolony sam w sumie sobie pomogłem i potestowałem ale dzięki za chęci to co pisałem wyżej mogę śmiało stwierdzić ze w moim przypadku działa Standard smile pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (408 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Takiego problemu nie było...

Community Manager (retired)

@daramushi Hej!

 

Faktycznie problem dość nietypowy, jednak z początku wygląda jak problem połączenia z serwerem (menu nie ładuje informacji z serwera statystyk itp.) 

 

Daj znać jakiego masz dostawcę i spróbuj kroków poniżej:

 

PROBLEM Z POŁĄCZENIEM

 

  • Pomocne kroki odnośnie połączenia znajdziecie - tutaj

  • W przypadku PC, zadbaj, aby żadna aplikacja typu Antywirus lub Firewall nie blokowała połączenia

  • Otwórzcie porty na routerze pod grę SWB 2 - aktualną listę portów znajdziecie tutaj

  • TWOIM DOSTAWCĄ JEST UPC? 

    Sprawdźcie wersję protokołu internetowego (IP), gdyż niektórzy dostawcy ostatnio zmieniają ustawienia po swojej stronie co skutkuje "Brakiem połączenia z serwerami......"   

     

    Dlatego zgłoś się do swojego dostawcy usług internetowych i wypytaj o umożliwienie korzystania z adresów IP w wersji IPv4 zamiast IPv6!

Możesz również spróbować resetu ustawień gry + wyłączenia DX 12 w menu gry:

 

RESET USTAWIEŃ GRY  (instrukcja powyżej) + dodatkowo spróbujcie zmniejszyć ustawienia obrazu na NISKIE/ŚREDNIE  

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu STAR WARS Battlefront II na np. STAR WARS Battlefront II kopia, katalog ten znajduje się w bibliotece Dokumenty (%USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty) 

Po czym uruchom grę bez zmieniania ustawień!

 

Uwaga: zapisy kampanii mogą zostać usunięte! 

 

WYŁĄCZ DIRECTX 12 + USTAW SYNCHRONIZACJĘ PIONOWĄ

 

5454363.PNG

Wiadomość 2 z 6 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Takiego problemu nie było...

★★★★★ Novice

usługodawca to Vectra 150 mb\s wiec wolny nie jest. Hmm wcześniej wszystko działało wieć nie mam pojęcia, a co z tym kółkiem łądującym gre? DX 12 wyłączony synchronizacja włączona

Wiadomość 3 z 6 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Takiego problemu nie było...

★★★★★ Novice

Generalnie miałem problem z tymi przestawiającymi się Hz , nie wiem czy ktoś to czytał w innym temacie i ea sports chciało pomóc lecz nie wiedzieli gdzie problem, ciagle miałem jaskrawy obraz , sformatowałem komputer nie instalowałęm zadnych aktualizacji windowsa 10 , i zainstalowałem sterownik tez nie najnowszy (390.77) ale 388.31 wymagający dla star wars ,  gdy instaluje sterownik na najnowszy mam problem z obrazem wiec nie chce zadnej aktualizacji , wykrzyknika już nie mam , tylko te kółko jest często podzielone , trochę dziwne, no i czasami mam mikro mikro przycięcia, np. biegne biegne nagle stop biegne biegne nagle stop. nie wiem gdzie tkwi problem tym razem.

Wiadomość 4 z 6 (323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Takiego problemu nie było...

★★★★★ Novice

być może pomogło mi to z lagami tez jak w sterowniku zmieniłem z optymalna moc na max wydajna i zablokowałem na 60 FPS więc teraz jestem wkoncu zadowolony sam w sumie sobie pomogłem i potestowałem ale dzięki za chęci to co pisałem wyżej mogę śmiało stwierdzić ze w moim przypadku działa Standard smile pozdrawiam

Wiadomość 5 z 6 (409 wyświetleń)

Dot.: Takiego problemu nie było...

Community Manager (retired)

@daramushi 

 

Dzięki za informację, oznakuje Twoją odpowiedź jako rozwiązanie. Miłej rozgrywki życzę i pozdrawiam! Game controller

Wiadomość 6 z 6 (304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem