Dot.: Wykorzystany kod

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wykorzystany kod

★★★ Newbie

Moja kuzynka kupiła Simsy 4, przed instalacją stworzyłem jej konto i aktywowałem tam klucz gry, niestety zapomniała ona o haśle i loginie oraz emailu na którym było założone konto, jako że zmieniła laptopa i poprosiła o ponowną instalacje postanowiłem aktywować klucz na swoim koncie i jej je udostępnić. Czy jest możliwość zresetowania klucza żeby dało się go ponownie aktywować?

 

Wiadomość 1 z 5 (565 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wykorzystany kod

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Huzar95Witaj Standard smile

 

Jeżeli zakładałeś kuzynce konto na Origin, czy pamiętasz chociaż jej adres e-mail lub nickname ID konta - Będzie zapewne to wszystko potrzebne przy rozmowie z konsultantem oraz skan oryginalnego klucza gry, jeśli to wersja pudełkowa - konsultant wyjaśni w jaki sposób go przesłać.

 

Skontaktuj się lub Twoja kuzynka najpierw z konsultantem EA w taki sposób jak wspomniał @SylwesterSpalony oraz @danuta720 i zobaczymy co będzie dalej.

 

Pozdrawiam Serdecznie i powodzenia Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (520 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wykorzystany kod

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę mwszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:


Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Wiadomość 2 z 5 (563 wyświetleń)

Dot.: Wykorzystany kod

Witaj @Huzar95 

 

Jeżeli aktywowałeś klucz na koncie kuzynki to niestety nie da się go resetować i ponownie wpisać kod na twoim koncie, gdyż raz dodana gra do konta, pozostaje na nim na stałe.

 

Jedynym wyjątkiem jest połączenie kont, ale takie rozwiązanie wiąże się z pewnym ryzykiem - opisane w tym temacie:  https://help.ea.com/pl-pl/help/account/linking-accounts-and-persona-transfers/.

 

Natomiast, jak wyżej wspomniał @SylwesterSpalony istnieje możliwość odzyskania konta przez twoją kuzynkę.

W takim wypadku, niech kuzynka skontaktuje się z doradcą EA.

Tylko za  pośrednictwem  strony: https://help.ea.com/pl/ lub w  rozmowie telefonicznej będzie mogla starać się o odzyskanie swojego konta.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 3 z 5 (545 wyświetleń)

Dot.: Wykorzystany kod

★★★ Newbie

Tylko czy jest możliwość odzyskania konta bez znania nawet emaila na którym zostało założone? Jestem prawie pewien że i hasła do tego emaila nawet nie pamięta

 

Wiadomość 4 z 5 (537 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wykorzystany kod

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@Huzar95Witaj Standard smile

 

Jeżeli zakładałeś kuzynce konto na Origin, czy pamiętasz chociaż jej adres e-mail lub nickname ID konta - Będzie zapewne to wszystko potrzebne przy rozmowie z konsultantem oraz skan oryginalnego klucza gry, jeśli to wersja pudełkowa - konsultant wyjaśni w jaki sposób go przesłać.

 

Skontaktuj się lub Twoja kuzynka najpierw z konsultantem EA w taki sposób jak wspomniał @SylwesterSpalony oraz @danuta720 i zobaczymy co będzie dalej.

 

Pozdrawiam Serdecznie i powodzenia Standard smile

 

Nie jestem pracownikiem EA, pomagam jako gracz

Wiadomość 5 z 5 (521 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem