Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

autor: HaniaKotas
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

★★★ Newbie

Hej, jakiś czas temu weszłam na moje konto Origin i było napisane, że gra The Sims 4 ma 67% aktualizacji, ale jest ona wstrzymana jedyne co mogę zrobić to ją anulować, ale przez to zacznę grę od nowa (tak było tam napisne), a nie chcę tego. Co mam zrobić ????Devil

Wiadomość 1 z 10 (4 015 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

[ Edytowane ]

Witaj @HaniaKotas 

 

Zapoznaj się w tym temacie  z komentarzem  @Ti_Sento79,  jak to nie pomoże to:

 

1. Anuluj aktualizację.

2. Przeczyść komputer CCleaner-em:

- instrukcja

tu pobierz program

3.  Uruchom ponownie komputer.

4. Uruchom program Origin w trybie administratora (PPM na ikonę i "Uruchom jako administrator").

5. Pobierz aktualizację.

 

PS. Aktualizacja gry nie zaczyna rozgrywki od nowa. Zapisy gry znajdują się w folderze Saves w Moich Dokumentach i na pewno nie zostaną naruszone,a jedynie zaktualizowane do najnowszej wersji gry.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 10 (4 010 wyświetleń)

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

★★★★★ Novice

Anulując aktualizację nie stracisz postępów w grze, ale stracisz te 67% które już się zdążyło zaktualizować.

Powinnaś więc teraz anulować tę aktualizację i zacząć ją robić od nowa, ponieważ mogła ona się po prostu zaciąć.

Mam nadzieję, że pomogłam.

Wiadomość 3 z 10 (3 926 wyświetleń)

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

★★★★★ Newbie

Jak ponownie uruchomić aktualizację?

Wiadomość 4 z 10 (3 810 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@angelaz121212

Zanim zaczniesz na nowo aktualizacje wejdz na Origin /Moja biblioteka gier - zobaczysz gre The Sims4 . Kliknij na okladke prawym przyciskiem myszy i wybierz "napraw grę"
Dopiero potem mozesz uruchomić aktualizacje.
Znowu kliknij prawym myszy na TS4 i tym razem wybierz "sprawdz aktualizacje"

Nie jesem pracownikiem EA

Wiadomość 5 z 10 (3 802 wyświetleń)

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

@kreatora 

 

Jeżeli gra jest w trakcie aktualizacji to nie można naprawiać gry, bo gracz dostanie komunikat, że gra jest obecnie w trakcie aktualizacji, a naprawa gry wejdzie do kolejki. I dopiero, gdy dokończy się aktualizacja to gra automatycznie zacznie się naprawiać.

 

@angelaz121212 

 

Najpierw musisz anulować poprzednią aktualizację gry, gdy to zrobisz, na okładce gry pokaże się pasek aktualizacji gry. Klikasz na "aktualizuj" i gra na nowo pobierze aktualizację.

 

Opcja wstrzymania (anulowania) gry znajduje się na okładce gry. Kliknij na okładkę gry PPM i wyszukaj opcję "anuluj aktualizację"

 

Jeżeli powyższe kroki nie pomogą to pozostanie odinstalowanie Origin, a następnie pobranie jego najnowszej wersji.

 

Uwaga: jeżeli masz w grze jakieś mody, to bezwzględnie przed każdą aktualizacja gry wyjmuj folder Mods na pulpit komputera.

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 10 (3 794 wyświetleń)

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

★★★★★ Newbie
@kreatora Czy tak można zrobić jeśli nie mam ukończonych 16 lat?
Wiadomość 7 z 10 (3 776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

★★★★★ Newbie
@danuta720 Dziękuję za odpowiedź. Nie stety nie mam takiej opcji
Wiadomość 8 z 10 (3 772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

@angelaz121212 

 

Jeżeli nie masz takiej opcji, to jak napisałam wyżej, jedynym możliwym krokiem w tej sytuacji jest odinstalowanie Origin - instrukcja: https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/manually-uninstalling-origin/ , a następnie pobranie jego najnowszej wersji:  https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/download.

 

Po odinstalowaniu Origin zalecane jest przeczyszczenie komputera  CCleaner-em: https://help.ea.com/pl-pl/help/pc/how-to-use-ccleaner-to-fix-pc-issues/

Następnie ponowne uruchomienie komputera, a dopiero potem instalowanie najnowszej wersji Origin.

 

Natomiast naprawić  grę na Origin możesz tylko, gdy masz aktywny przycisk Origin.Jeżeli aktualizacja została wstrzymana i nie posiadasz "wszystkich opcji" to nie naprawisz gry.

 

Uwaga: Nie trzeba mieć skończonych 16 lat, żeby:

 

- naprawić grę na Origin,

- odinstalować grę, lub Origin,

- zaktualizować Origin,

- zaktualizować grę.

 

Wymagany wiek powyżej 16 w przypadkach gdy:

 

- chcesz  korzystać ze sklepu Origin ,

- chcesz zmienić login/hasło, adres e-mail.

 

Pozdrawiam.

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 9 z 10 (3 770 wyświetleń)

Dot.: Wstrzymana aktualizacja The Sims 4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@angelaz121212 

 

! Masz te opcje wstrzymania aktualizacji . -  przypuszczalem  piszac poprzedni post, ze dawno juz  przerwalas tę akuializacje  po prostu  w pewnym momencie wylaczajac komputer

 

A teraz jak w koncu zrobic te nieszczesna aktualizacje krok po kroku 

 

1.Zaloguj sie i na Origin wyszuka po lewej "Moja  Biblioteka Gier"

 

2. Kliknij na to i zobaczysz okladke gry The Sims 4. Teraz kliknij PRAWYM myszy na te okladke. Zobaczysz rozne opcje.

Miedzy innymi albo "aktualizacja" - ale w to akurat nie wierze - albo "sprawdz aktualizacje".

Jesli jednak zobaczysz "aktualizacja" to kliknij na to i wybierz "zatrzymaj aktualizacje".

 

3. Teraz i to jest naprawde wazne - wybierz po kliknieciu prawym na okladke TS4  opcje "Napraw gre" - oczywiscie mozesz tego nie robic i od razu wznowic aktualizacje wedlug rady powyzej. Wybór jest Twoj. 

 

4. Kiedy gra zostanie naprawiona - znow kliknij na okladke TS4 i tym razemwybierz opcje "aprawdź aktualizacje"

 

Jesli jednak znowu aktualizacja zostanie wstrzymana na Twoim komputerze daj znac, bo to moze oznaczac ze jakies pliki gry. ktore przed aktualizacja  były uszkodzone i na ktorych "potkneła sie" aktualizacja w dalszym ciagu sa uszkodzone, a naprawa nawet teraz im nie pomogla w dalszym ciagu blokuja aktualizacje

 

 

 

 

 

Wiadomość 10 z 10 (3 760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem