Wieczne wczytywanie Xbox one

autor: 0655459790
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wieczne wczytywanie Xbox one

★★★ Newbie

Witam. Mam problem z bf1 na konsoli xbox one. Gdy chcę połączyć się z grą online np. Podbój wtedy wczytuje się ona bez końca. Inne gry online działają bez zarzutu więc to nie wina internetu. Robiłem już reinstall ale nic to nie dało. Pomożecie? 

Wiadomość 1 z 5 (1 882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wieczne wczytywanie Xbox one

Hej,

Bazując na informacji z angielskiego forum, reinstalacja gry na konsoli rozwiązuje problem. Zalecam więc tak właśnie zrobić. Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (1 866 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wieczne wczytywanie Xbox one

★★★ Novice

Ziomuś, ale on napisał, że to zrobił i nie pomogło.A co do ciebie 0655459790 błąd występuje tylko w podboju czy też w innych trybach?

Wiadomość 3 z 5 (1 860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Wieczne wczytywanie Xbox one

Prawda, prawda, mój błąd.

Mogę jeszcze zaproponować wyczyszczenie danych podręcznych gry (co spowoduje utratę postępu w trybie jednoosobowym) oraz restart zasilacza konsoli (odłączenie go od źródła zasilania na 2-3 minuty).

Dodam też, że studio zlokalizowało źródło innego problemu związanego z grą BF1 na konsoli Xbox One i próbuje pozbyć się go w najnowszej aktualizacji. Myślę, że naprawi to też problem niekończącego się wczytywania mapy.

Wiadomość 4 z 5 (1 843 wyświetleń)

Dot.: Wieczne wczytywanie Xbox one

Community Manager (retired)

@0655459790 

 

Obecnie na Xbox One badane, są dwa problemy: 

 

  • Problem z wydajnością podczas gry online , gdzie WŁĄCZONY jest Chat party z VOIP - obejście: wyłączenie party i VOIP.

    Planowany fix w nadchodzącej aktualizacji:
  • Problem z ładowaniem się gry lub czarny ekran - problem wskazuje na błąd po stronie systemu Xbox - potwierdzony przez Microsoft

     


    Jak @Revan2000s wspomniał Star, wykonaj kroki, które Ci zaproponował, czyli odinstalowanie gry. 

    • Press the Xbox button to open the guide, then select My Games & apps.
    • Select Games.
    • Highlight the game you want to uninstall, press the Menu button, then select Manage game & add-ons.
    • Select Installed>Uninstall all, then confirm by selecting Uninstall all again.
  • Dodatkowo możesz usunąć pliki ustawień, według poniższego:

    USUNIĘCIE PLIKÓW ZAPISU

     

    Dodatkowo możecie spróbować usunąć pliki zapisu gry (USUŃ WSZĘDZIE) z waszego profilu po czym odłączcie konsole od zasilania na 1 min. Light bulbJeśli po usunięciu przyciskiem A nadal wyświetla się Wasz plik profilu, usuńcie go raz jeszcze!

     

    Uwaga: Zapisy kampanii mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

     

     

    2223111111.PNG




Wiadomość 5 z 5 (1 812 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem