Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

autor: emilio84
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

★★ Novice

Wczoraj ucieszyłem się że dostałem dostęp do rynku transferowego, a dzisiaj proszę.... brak słów, że naprawianie problemu tyle ma trwać...

Wiadomość 61 z 65 (1 613 wyświetleń)

Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

★★ Apprentice

jA gram na Pc I jest był komunikat o konserwacji serwerów i nie mozna się zalogować.Zresztą też mam ten sam problem z brakiem braku klubu.Znowu coś konserwują ale przynajmniej dali komunikat.Trzeba czekać i tyle pozdro

Wiadomość 62 z 65 (1 602 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

★★ Novice

u mnie także - wyglada na to ze w twoim koncie ea nie ma klubu fut 19 

Wiadomość 63 z 65 (1 546 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

★★★ Guide
Mam ten sam problem.... czekamy ... czekamy ... czekamy już na FIFE 20 :-) która będzie mam nadzieję pozbawiona tych "smaczków" które towarzyszą nam od lat. Pozdrawiam wszytkich fanów FIFY
Wiadomość 64 z 65 (1 530 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Web App "Z Twoim kontem nie jest powiązany żaden klub FUT" -

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

EA ma tak [edytowane] na użytkowników, że nic się nie zmieni. Z każdą edycją jest to samo, albo wycieki danych, albo ciągłe problemy z serwerami. Najważniejsze, że kasa się zgadza.

Support na poziomie przedszkola ... Wystarczy policzyć ile razy gra witała komunikatem, że liga weekendowa została przedłużona. Dlaczego ?? Oczywiście serwery ... poziom żenujący dla takiego budżetu, jaki mają. Powoli trzeba rezygnować z tych usług, bo co roku chcą coraz więcej a od siebie [edytowane] dają !!!

 

 

[Kolejnym razem proszę byś nie przeklinał, zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam Mateusz

Wiadomość 65 z 65 (1 466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA