Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

autor: Betonnsky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Web App - brak opcji zmiany platformy np. z PC na PS4

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam w web app mam tylko konto z pc a nie ps4 mam polaczone z ps4 i wyskakuje dobry login ale w web app mi nie pokazuje drugiego konta Frown?? 

Wiadomość 1 z 10 (3 710 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★ Novice

Hej, wracam z informacją w zasadzie tylko potwierdzić złe wieści Frown

 

Połączenie konta PSN z EA nie daje gwarancji korzystania z futwebapp przed premierą. Mianowicie konto na PS4 musiało być aktywnym kontem użytkownika w poprzedniej fifie w innym razie system nie znajduje tego konta i z dostępnej mi wiedzy żaden z konsultantów nie rozwiązuje tego problemu. Tyczy się to kont zarówno, które dopiero powstały w PSN i nie miały styczności z FIFĄ, jak i kont, w których mechanizm nie zadziałał prawidłowo i przez zbyt niską liczbę gier nie zidentyfikował konta na PS4, jako aktywnego konta użytkownika.

Zobacz w watku

Wiadomość 9 z 10 (3 623 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★★ Novice

Mam tak samo 🤬

Wiadomość 2 z 10 (3 696 wyświetleń)

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★ Novice

Identyczna sytuacja, po południu będę kontaktował się z EA i postaram się zamieścić tutaj odpowiedź, chociaż mam nadzieję, że ktoś mnie w tym ubiegnie.

Wiadomość 3 z 10 (3 692 wyświetleń)

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★★★ Novice

Dzwoniłem do nich przed chwilą (ten sam problem z tym że xbox one) i usłyszałem odpowiedź że mieli jakiś problem z xboxem i żeby poczekać z 2 dni. jakby ktoś się coś dowiedział jeszcze to z chęcią usłyszę, bo to wyjaśnienie jest słabe.

Wiadomość 4 z 10 (3 680 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

Community Manager

@jesiol888 @Betonnsky @Finako @bartekknie

 

Jeśli logujecie się właściwym kontem, to możliwość zmiany platformy znajdziecie tutaj (rozwiń spoiler):

 

Spoiler

 1.Ustawienia

5.png

 

2. Zmień (obok aktualnej platformy)

4.png

Więcej informacji na temat Companion App i Web App znajdziecie tutaj

Wiadomość 5 z 10 (3 669 wyświetleń)

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★★ Novice

@EA_Kuba Wiem o tym gdzie się zmienia, jednakże problem w tym że mam tam aby konto z PC.

Wiadomość 6 z 10 (3 660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★★★ Novice

Mam konto Ea połączone z Xbox one a jednak nie mam tej opcji

Wiadomość 7 z 10 (3 658 wyświetleń)

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★ Newbie

Dzwoniłem do nich i powiedzieli mi że jak kupiłem fife 18 w tym roku dopiero to nie bedzie mi dzialac... i musze poczekac do premiery gry.

 

Wiadomość 8 z 10 (3 638 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★ Novice

Hej, wracam z informacją w zasadzie tylko potwierdzić złe wieści Frown

 

Połączenie konta PSN z EA nie daje gwarancji korzystania z futwebapp przed premierą. Mianowicie konto na PS4 musiało być aktywnym kontem użytkownika w poprzedniej fifie w innym razie system nie znajduje tego konta i z dostępnej mi wiedzy żaden z konsultantów nie rozwiązuje tego problemu. Tyczy się to kont zarówno, które dopiero powstały w PSN i nie miały styczności z FIFĄ, jak i kont, w których mechanizm nie zadziałał prawidłowo i przez zbyt niską liczbę gier nie zidentyfikował konta na PS4, jako aktywnego konta użytkownika.

Wiadomość 9 z 10 (3 624 wyświetleń)

Dot.: Konto na web app tylko z pc a nie ps 4

★★★★ Novice

Ja opcje zmiany z PC na PS4 mam i konto mi web app znajduje.

Niestety strzela mi błędem niemozliwosci logowania. To nie jest tak, że system nie znajduje mojego konta. On je widzi tylko się wywala w momencie przelaczania konta.

Wiadomość 10 z 10 (3 608 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA