Dot.: Web App Problem

autor: mazoolpa1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Web App Problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Cześć, 

Nie mogę zalogować się do web app klubu Xbox One. Przez ostatnie dwa lata grałem w FUT na PC. Teraz kupiłem Xboxa, powiązałem konta EA, założyłem nowy klub w Early Acces, rozegrałem ponad 20 meczy ale skończył się okres próbny 10h. Nie mogłem przez cały czas i nie zalogować się do WebApp klubu Xbox One. Informacja która się wyświetlała to coś w stylu: W próbnej wersji gry nie możesz używać Web App, z tym, że ja mam zakupiony preorder fify 19 w edycji mistrzowskiej już od dłuższego czasu a konto ea podpięte pod xboxa ma 66lvl.  

 

Pobrałem nowego companione i dostałem powitalne paczki w starym klubie, mogę handlować na rynku pc ale do konta Xbox nie mogę się przelogować (z poziomu companiona jak i web app po próbie przelogowania dostaje info o błędzie) - > załącznik. 

 

Wiadomość 1 z 5 (995 wyświetleń)

Dot.: Web App Problem

★★★★ Novice

Nie jesteś jedyny.

Generalnie zmiana platformy, nawet dla kogoś kto gral rok temu na komputerze i na konsoli, kończy się zawsze tym błędem 

Rano jeszcze na angielskim supporcie dostałem info że to naprawia, teraz twierdza, że trzeba czekać do 28.09...

Wiadomość 2 z 5 (979 wyświetleń)

Dot.: Web App Problem

★★ Novice
Dzięki za info. No to świetnie. Uciekłem przed cheaterami z Origina, ale zamiast tego mam nienaprawialnego buga i nie mogę rozkręcić konta przed premierą. EA - czemu chociaż raz nie może wszystko działać jak należy.
Wiadomość 3 z 5 (970 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web App Problem

★★★★★ Novice

Co tu zrobić? nie wiem jak wejść na web app grałem rok temu na konsoli jak coś

Wiadomość 4 z 5 (957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Web App Problem

Wiadomość 5 z 5 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA