Web APP

autor: Adiro44
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam, czy jeżeli w fife 20 grałem na konsoli Xbox One, a w tym roku chciałbym się przerzucić na PC, to czy będzie mi działał Web APP?

Wiadomość 1 z 2 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Web APP

Community Manager

Hej @Adiro44 

 

Każdego roku Web App i Companion App są dostosowywane do najnowszej wersji gry. Jeśli Twoje pytanie dotyczy tego czy będziesz mógł korzystać z Web App, aby zarządzać swoim klubem w FIFA 20 - odpowiedź brzmi - nie.

 

Jeśli planujesz kontynuować grę na nowej platformie w FIFA 21, to tak jak wspomniałem wcześniej, będziesz mógł zarządzać swoim klubem z poziomu przeglądarki, lub aplikacji na telefonie. 

 

Jeśli Twoje pytanie dotyczy dostępu do rynku transferowego z poziomu Web App/Companion App - dostęp ten nie jest gwarantowany. Więcej na ten temat dowiesz się z poniższych artykułów (póki co nie są one jeszcze zaktualizowane dla FIFA 21, nie mniej na pewno zostaną bliżej premiery gry)

 

FIFA 20 Ultimate Team – Wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App i Companion

Dostęp do rynku transferowego FUT w aplikacjach Web App i Companion

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (257 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Web APP

Community Manager

Hej @Adiro44 

 

Każdego roku Web App i Companion App są dostosowywane do najnowszej wersji gry. Jeśli Twoje pytanie dotyczy tego czy będziesz mógł korzystać z Web App, aby zarządzać swoim klubem w FIFA 20 - odpowiedź brzmi - nie.

 

Jeśli planujesz kontynuować grę na nowej platformie w FIFA 21, to tak jak wspomniałem wcześniej, będziesz mógł zarządzać swoim klubem z poziomu przeglądarki, lub aplikacji na telefonie. 

 

Jeśli Twoje pytanie dotyczy dostępu do rynku transferowego z poziomu Web App/Companion App - dostęp ten nie jest gwarantowany. Więcej na ten temat dowiesz się z poniższych artykułów (póki co nie są one jeszcze zaktualizowane dla FIFA 21, nie mniej na pewno zostaną bliżej premiery gry)

 

FIFA 20 Ultimate Team – Wcześniejszy dostęp do aplikacji Web App i Companion

Dostęp do rynku transferowego FUT w aplikacjach Web App i Companion

Wiadomość 2 z 2 (258 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA