W trakcie gry myszka wariuje.

autor: ImAdocta10
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

W trakcie gry myszka wariuje.

★★★ Newbie

Witam!
Widziałem dużo tematów na temat blokowania kursora myszy, czy problemów z celowaniem. U mnie problem jest trochę inny. Podczas gry (nie każdej ale dość często) myszka zaczyna wariować tzn. sama zmienia mi się broń, postać sama strzela, nie mogę nic z robić w tym momencie. Dzieje się tak przez dłuższy czas (wówczas zazwyczaj ginę bo nic nie mogę zrobić) lub krótko i później jest wszystko ok. Chciałbym zaznaczyć, że nie mam i nie miałem nigdy problemów z tym w innych grach czy podczas normalnej pracy przy komputerze. Problem pojawia się tylko w Apex. Proszę o pomoć, może ktoś miał podobny problem. Ewentualnie podpowiedzi czy to kwestia myszki czy Apexa. Pozdrawiam!

 

Myszka to A4 Tech X-748K.

Wiadomość 1 z 5 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: W trakcie gry myszka wariuje.

★★★ Newbie

Przetestowałem Apex, okazuje się, że była to wina touchpada, który uruchamiał mi się podczas włączania komputera. Zwróćcie na to uwagę jeśli będziecie mieli podobny problem. Wystarczy definitywnie go wyłączyć. Pozdrawiam!

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (518 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: W trakcie gry myszka wariuje.

★★★★★ Apprentice

1. Aktualizacja sterownikow ( Prosze zrobic manualna reinstalacje sterownikow )

http://help.ea.com/pl/article/finding-devices-and-updating-drivers/

Podczas instalacji, wybrac " Instalacje Niestandardowa" zamiast zwyklej instalacji i w nastepnym oknie pojawi sie malutki kwadracik do zaznaczenia o nazwie " Czysta Instalacja", prosze go zaznaczyc i zaczac instalacje sterownikow.

2.Restart komputera i sprobowac odpalic gre.

3. Jezeli problem nie zniknal, prosze wykonac 2 pliki diagnostyczne :

Wiecej informacji:

http://help.ea.com/pl/article/how-to-gather-dxdiag-information/

http://help.ea.com/pl/article/how-to-find-and-attach-your-msinfo/

Wiadomość 2 z 5 (612 wyświetleń)

Dot.: W trakcie gry myszka wariuje.

★★★ Newbie

Sterowniki aktualne, nic nie dały, aczkolwiek najprawdopodobniej doszedłem do przyczyny problemu. Jest to touchpad - zupełnie o nim nie pomyślałem, wyłączyłem definitywnie - wydaje się, że jest ok -  ale teraz muszę ograć gierkę przez jakiś czas i zobaczyć czy problem nie wróci . Dam znać, może komuś się przyda w przyszłości. Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 5 (548 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W trakcie gry myszka wariuje.

★★★ Newbie

Przetestowałem Apex, okazuje się, że była to wina touchpada, który uruchamiał mi się podczas włączania komputera. Zwróćcie na to uwagę jeśli będziecie mieli podobny problem. Wystarczy definitywnie go wyłączyć. Pozdrawiam!

Wiadomość 4 z 5 (519 wyświetleń)

Dot.: W trakcie gry myszka wariuje.

Community Manager

Hej @ImAdocta10

 

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem Standard smile 

 

Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie dla lepszej widoczności :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 5 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem