W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22) (3)

autor: Marsoniarz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22) (3)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Od aktualizacji mającej miejsce w środe 22.03 nie mogę uruchomić gry, najpierw miałem problemy, związane z wymaganiem uprawnień administratora mimo, że uruchamiałem zarówno EA App jak i FIFE23 jako administrator. Po ustawieniu tego w zgodności plików FIFA23.exe i EALauncher.exe ten problem został zażegnany, ale pojawił się kolejny.
"W trakcie działania usługi EA AntiCheat wystąpił błąd. Uruchom ponownie grę (ścieżka) (22) ( 3)"
4-krotnie kontaktowałem się z supportem EA i żadna z proponowanych metod nie pomaga
Dotychczas próbowałem:

-reinstalacja EA App, reinstalacja FIFY23 z przenoszeniem na różne dyski 

-przeniesie systemu na drugi dysk

-dodanie cyfrowego podpisu do plików EAAntiCheat.GameServiceLauncher.exe i .dll
-uruchamianie z oraz bez uprawnień administratora
-wyłączanie Firewalla
-reinstalowanie AntiCheata i plików Visual C++

Mam nadzieję, że nie będę musiał robić formata albo stawiać na nowo systemu z powodu GRY.

Wszystkie sterowniki i system są zaktualizowane
Ręce opadają bo przez cały rok nie było tak ogromnych problemów i nagle po aktualizacji prawie tydzień czasu próbuje znaleźć rozwiązanie, a nikt z supportu nie potrafi dać właściwej diagnozy
Zamieszczam screen błędu i plik DxDiag i licze, że może tutaj ktoś będzie wstanie udzielić prawidłowego rozwiązania problemu.

Wiadomość 1 z 6 (394 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Nie zadziałało, nawet grzebanie w rejestrze nie pomogło i dopiero postawienie na nowo Windowsa pozwoliło odpalić grę... ciekawe kiedy kolejny taki update

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (285 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

Community Manager

Hej @Marsoniarz 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dokładne opisanie problemu. 

 

Dla pewności - podczas ponownej instalacji programu EA Anticheat korzystałeś z instrukcji poniżej?:

 

JAK ODINSTALOWAĆ ANTYCHEAT EA?


Jeśli odinstalujesz EA Anticheat, żadna gra korzystająca z ochrony EA Anticheat (np. FIFA 23) nie będzie działać, dopóki nie zainstalujesz jej ponownie.



Nie zalecamy odinstalowywania EA anticheat, chyba że musisz zainstalować go ponownie "na czysto". Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

  • Otwórz Eksploratora Windows i wyszukaj C:\Program Files\EA\AC
  • Kliknij EAntiCheat.Installer.exe, aby uruchomić instalator.
  • Jeśli chcesz go odinstalować dla jednej gry, wybierz grę, którą chcesz odinstalować i kliknij Odinstaluj.
  • Jeśli chcesz odinstalować go ze wszystkich gier EA, wybierz opcję Odinstaluj wszystko, co spowoduje usunięcie wszystkich plików EA anticheat z komputera oprócz instalatora.

Ochrona EA anticheat zostanie również odinstalowana z komputera, jeśli odinstalujesz wszystkie gry EA, które z niego korzystają.

 

Jeśli program był przez Ciebie odinstalowywany w inny sposób zacznij proszę od tego kroku.

 

W pliku DxDiag zauważyłem błędy związane z FACEIT, jeśli po ponownej instalacji EA anticheat problem będzie pojawiał się nadal, sprawdź proszę dla testu czy po usunięciu FACEIT, problem będzie pojawiał się nadal. Możesz również sprawdzić czy problem będzie pojawiał się kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu - 

Jak wykonać czysty rozruch systemu na PC lub Mac?

 

Zauważyłem również błędy związane z ctfmon.exe, jeśli do Twojego komputera podłączone są dodatkowe peryferia (np. rysiki) odłącz je na czas uruchomienia gry. 

Wiadomość 2 z 6 (339 wyświetleń)

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

★★★ Newbie

Ja natomiast mam problem, że po przejściu na ea app próbując odpalić fife, ładuje mi anycheata po czym wyrzuca mnie do ea app bez żadnego komunikatu (i tak w kółko)

Wiadomość 3 z 6 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Nie zadziałało, nawet grzebanie w rejestrze nie pomogło i dopiero postawienie na nowo Windowsa pozwoliło odpalić grę... ciekawe kiedy kolejny taki update

Wiadomość 4 z 6 (286 wyświetleń)

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

Community Manager

Hej @Marsoniarz 

 

Dzięki za informację, cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem. 

 

Oznaczę Twój post jako rozwiązanie. 

Wiadomość 5 z 6 (272 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W trakcie działania usługi EA AC wystapił bład. Uruchom ponownie gre (22)

★★★ Newbie
@Kub3jxon mam dokładnie to samo i nie wiem jak to naprawic a probowałem wiele sposobów i żaden nie zadziałał
Wiadomość 6 z 6 (230 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA