Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

W kolejce do pobierania na zawsze.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

 

Ostatnio postanowiłem powrócić do Battlefielda wieć pobrałem Origin i chciałem pobrać grę. Niestety po przejściu przez wybór miejsca instalacji i inne opcje gra zamiast rozpocząć pobieranie dodaje się do kolejki pobierania. Nie można zobaczyć kolejki tak jakby jej nie było. Po restarcie aplikacji gra ma status wstrzymano, nie ma możliwości rozpoczęcia pobierania a kolejka pobierania dalej nie istnieje. Dzieje się tak dla wszystkich gier w mojej bibliotece. Reinstalowałem Origin, czyściłem cache, updateowałem windowsa. Próbowałem nawet w trybie awaryjnym.

 

Pomocy

Wiadomość 1 z 6 (243 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

Community Manager (retired)

Witaj @MassElite

 

Jeśli nadal pobieranie "stoi" w kolejce, spróbuj utworzyć katalog instalacji na innej partycji i z tymi krokami, przekopiować grę na inny dysk/partycję. Coś blokuje Origin po stronie systemu, więc może to mieć podłoże uprawnień.

 

Proponuje zajrzeć do TEGO wątku, gdzie zebrano kilka propozycji rozwiązania problemu z dodawania do kolejki. Daj znać czy cos pomogło. Trzymam kciuki Standard smile

 

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 6 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

★★ Novice

Doceniam chęci. Niestety nic się nie zmieniło. Usunąłem cache, zrobiłem reinstal Origin, uruchomiałem Windowsa czystego, zrobiłem aktualizację sterowników i Windowsa.

 

Dalej nic...

Wiadomość 3 z 6 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

Community Manager (retired)

Hej,

 

Faktycznie coś, musi blokować aplikację Origin. Powiedz mi jaki masz system Windows? Jeszcze spróbuj obejścia poniżej, mianowicie uruchom plik: Touchup.exe w trybie zgodności dla np. Windows 7/8 i jako administrator!

 

671251425.PNG

 Spróbuj dla tej jednej gry ustawić domyślny katalog ścieżki instalacji gier w Origin czyli: C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games i spróbuj pobrać grę raz jeszcze.

 

Captur4353543e.PNG

 

Możesz spróbować uruchomić skrót Origin w trybie kompatybilności z np. Vista SP2 w celach testowych i pobrać grę raz jeszcze w starszej wersji programu.  Czasami brak / uszkodzenie bibliotek vc++ może powodować takie problemy. Szczegółową instrukcję o naprawie/ instalacji znajdziesz TUTAJ. Trzymam kciuki. Koniecznie daj znać jak poszło. 

 

PozdrawiamFingers crossed

 

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 4 z 6 (195 wyświetleń)

Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

★★ Novice

Przeinstalowałem vc++, zmieniałem folder, w trybie zgodności już wcześniej próbowałem.

Touchup nie mogę bo nie tworzy mi się folder z grą.

Windows 7 x64

Wiadomość 5 z 6 (183 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: W kolejce do pobierania na zawsze.

Community Manager (retired)

Hej, 

 

Powiedz mi, czy pobrałeś w szczególności tą :  KB2670838  aktualizacje ze strony Microsoft? Jeśli tak, to możliwe, że brakuje jednej ze starszych wersji. Wypróbuj narzędzia rozwiązywania problemów z usługą Windows Update.

 

1) Wybierz rodzaj systemu operacyjnego

2) Czy problem został rozwiązany? NIE

3) Wg. instrukcji poniżej.

 
 

system update.PNG

 

 

 

Wiadomość 6 z 6 (180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem