Dot.: Vakoss GP

autor: Fifa19l-luzik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★ Novice

Witam,

 

Mam problem z sterowaniem w fifie 19 na pc przy pomocy pada Vakoss GP-3755BK. Dokładniej chodzi o to że w menu jak i w samej grze wciskając krążek analogowy w górę gra wykrywa mi to jako w dół ,również problemem jest dziwne zachowanie ,a w zasadzie jego brak prawej gałki analogowej. Próbowałem naprawić problem przy pomocy narzędzi systemowych w których wynika że wszystko jest ok. Używałem również x360ce i nie przyniosło to pożądanego efektu.

Wiadomość 1 z 7 (1 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Vakoss GP

★★ Apprentice
@Fifa19l-luzik Temat rozwiązany.Na jednym z postów koleś mający identyczny problem sformatował kompa i zadziałało.Więc miałem racje ,że to wina zasyfionych systemów co macie w kompach.Mogę wszystko zarzucić tej grze ale jeśli chodzi o wspieranie padów w tym nie zawiedli i na każdym idzie grać bez problemuStandard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (1 012 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Vakoss GP

★★ Apprentice
@RaZerVaRiOr Witam to juz było na forum i problem nie rozwiązany,Ja uważam tak,ze problemy te wynikają nie z samej gry co z sprzętu co posiadasz.W sensie systemu coś przeszkadza i pad wariuje.Możę jakieś aktualizacje itp.Ja gram w fifę od 2 lat i uwierz każdy a to każdy pad mi śmiga.Używałem od najtańszych za 20 zł aż do teraz za 220 pad xbox microsoft,
I każdy śmigał.Zainwestuj w coś lepszego bo ten vakos to dno.Choć w sumie w twoim wypadku to nie wina padów co systemu.Ja mam na swoim PC win 10 nonstop aktualizowany.Z tym ,żę to wersja wiadomo jaka pi....Standard smileco masz za system?
Wiadomość 2 z 7 (1 063 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Vakoss GP

Witaj @RaZerVaRiOr 

 

 

Fifa oficjalnie wspiera na PC, tylko pad od Xbox 360/Xbox One i to może być powodem tego problemu.

 

 

Sprawdz TEN temat znajdziesz tam przydatne kroki.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 3 z 7 (1 062 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Vakoss GP

★★ Apprentice
@MattiuDefo Szanowny panie nie prawda to co pan piszesz!Jak tylko takie wspiera?Skoro ja grałem od najtańszych po 20 zł do najdroższych od xbox.Samyxh marek było co najmniej z 7-8 juz nie pamiętam ale nigdy nie było problemów.Teraz śmigam na pad od Xbox 360/Xbox One.A mam taki z marketu za 19.90 podłącze i będzie ok.Tu jest inny problem
Wiadomość 4 z 7 (1 056 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Vakoss GP

★ Novice

Jeżeli chodzi o SO to również posiadam windows 10 który jest na bieżąco aktualizowany.W tej chwili dla mnie najważniejsze jest naprawienie problemu z lewą gałką tzn z tym góra dół.

 

Wiadomość 5 z 7 (1 039 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Vakoss GP

★★ Apprentice
@RaZerVaRiOr dziwna sprawa hmm?a próbowałeś z innymi padami?spróbój na drozszych lepszych.Ja zainwestowałem w tego od xbox i rewelacja.Do tej pory używałem tańszych i przeskok w sterowaniu u graniu ogromny zacząłem wygrywać więcej meczy.Ok daj znać czy na innych testowałes bo temat ciekawy?Standard smilepozdrawiam
Wiadomość 6 z 7 (1 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Vakoss GP

★★ Apprentice
@Fifa19l-luzik Temat rozwiązany.Na jednym z postów koleś mający identyczny problem sformatował kompa i zadziałało.Więc miałem racje ,że to wina zasyfionych systemów co macie w kompach.Mogę wszystko zarzucić tej grze ale jeśli chodzi o wspieranie padów w tym nie zawiedli i na każdym idzie grać bez problemuStandard smile
Wiadomość 7 z 7 (1 013 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA