Utrata zapisu gry Xbox One - obejście

autor: xaxel1992x
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Utrata zapisu gry Xbox One - obejście

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam posiadam grę na konsole xbox one i dziś brat zagrał w grę logując się na swój profil i zaczął grać i kiedy ja chciałem pograć przelogowałem się na swój profil i nie było mojego zapisu lecz jego. Próbowałem wylogować się z jego i z mego wyłączałem kosnolę i bez skutku za każdym razem wczytuje jego zapis na moim profilu. Nie wiem co mam zrobić ponad 60 procent gry przeszedłem Frown

Wiadomość 1 z 3 (7 375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Utrata zapisu gry.

Community Manager (retired)

@xaxel1992x Hej!

 

Spróbuj według tego usunąć zapis gry ze Swojego profilu:

 

USUNIĘCIE PLIKÓW ZAPISU

 

Dodatkowo możecie spróbować usunąć pliki zapisu gry (USUŃ Z KONSOLI) z waszego profilu po czym odłączcie konsole od zasilania na 1 min.

 

Uwaga: Zapisy mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

 

 

2223111111.PNG

 

Xbox magazynuje zapisy w chmurze, jeśli jednak zostały nadpisane zapisami brata, po usunięciu wyżej wymienionego pliku zapisu i tak Xbox może przywrócić zapis brata. Frown 

 

Powodzenia!Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (7 832 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Utrata zapisu gry.

Community Manager (retired)

@xaxel1992x Hej!

 

Spróbuj według tego usunąć zapis gry ze Swojego profilu:

 

USUNIĘCIE PLIKÓW ZAPISU

 

Dodatkowo możecie spróbować usunąć pliki zapisu gry (USUŃ Z KONSOLI) z waszego profilu po czym odłączcie konsole od zasilania na 1 min.

 

Uwaga: Zapisy mogą zostać utracone (jeśli były dostępne)!

 

 

2223111111.PNG

 

Xbox magazynuje zapisy w chmurze, jeśli jednak zostały nadpisane zapisami brata, po usunięciu wyżej wymienionego pliku zapisu i tak Xbox może przywrócić zapis brata. Frown 

 

Powodzenia!Fingers crossed

Wiadomość 2 z 3 (7 833 wyświetleń)

Dot.: Utrata zapisu gry.

★★★★★ Newbie
@EA_Odix dziękuje za pomoc lecz nic to nie wskurało zostało już nadpisane nowym zapisem. Trudno dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i chęć pomocy.
Pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (7 328 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem