Utrata kontroli nad zawodnikami

autor: pawel4146
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utrata kontroli nad zawodnikami

★★★ Newbie

Witam, mam problem z grą Fifa 22 na PC, podczas meczów w ultimate team (oprócz squad batles) tracę w losowych momentach kontrolę nad zawodnikami i zaczynają oni biec przed siebie w stronę, w którą biegli nieraz do końca boiska. Dzieję się tak tylko w division rivals i meczach towarzyskich fut. Sezony online i inne tryby działają normalnie, więc nie jest to wina mojego sprzętu. Proszę o szybką pomoc.

Wiadomość 1 z 5 (960 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata kontroli nad zawodnikami

Community Manager

Hej @pawel4146 

 

Dziękuję za Twoje zgłoszenie. 

 

Abyśmy mogli przeanalizować opisany przez Ciebie problem, poproszę Cię o kilka dodatkowych informacji: 

 

  • Przesłanie nam nagrania z meczu w którym pojawił się problem. Idealnie byłoby jeśli nagranie byłoby nagrane wraz z widoczną nakładką kontrolera (włączyć ją można z poziomu Menu główne - Konfiguracja - Ustawienia - Ustawienia Gry - Ustawienia wizualne - Wyświetlanie sterowania - Sterowanie lokalne + reakcja online)
  • Informację na temat używanego kontrolera
  • Informację na temat konfiguracji połączenia internetowego (w jaki sposób urządzenie łączy się z internetem + informacja na temat dostawcy internetu)
  • Przybliżona data oraz godzina wystąpienia błędu
  • Tryb w którym pojawił się problem
Wiadomość 2 z 5 (914 wyświetleń)

Dot.: Utrata kontroli nad zawodnikami

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam @EA_Kuba 

U mnie występuje dokładnie taki sam problem. Czasami gram i jest dobrze przez prawie cały mecz a czasem przez prawie cały mecz nie mam kontroli tak jak opisywał to @pawel4146 lub  reakcja zawodników na przyciskanie pada jest opóźniona czasami o kilka sekund co powoduje, że rozgrywka jest praktycznie niemożliwa. W sytuacji utraty kontroli wyświetlona nakładka kontrolera pokazuje reakcję lokalnie natomiast online nic.

Myślałem, że to wina Internetu. Z WiFi przeszedłem na kabel i nadal problem występował. Zmieniłem miejsce korzystania z laptopa. Łącze 1Gb niczego nie zmieniło. nadal problem pojawiał się losowo. Jestem już troszkę zmęczony walką o to żeby pograć z kimś "po sieci". I tak jak pisał mój poprzednik w przypadku czy to kariery czy Squad Batles problem nie występuje.

Liczę, że jednak ktoś mnie oświeci co się dzieje.

Ostatnio próbowałem testować dzisiaj ok. godziny 8.30

Windows 11

Procesor i5

kontroler: Logitech RumblePad 2

O Internecie oraz trybach gry pisałem wyżej

 

Pozdrawiam

 

Wiadomość 3 z 5 (800 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utrata kontroli nad zawodnikami

Community Manager

Hej @tomazy66 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i podanie informacji, będziemy monitorować podobne zgłoszenia w przyszłości. 

 

W międzyczasie sprawdź jeszcze swoje połączenie za pomocą naszego narzędzia. Jeśli jest to możliwe test wykonaj zarówno na połączeniu bezprzewodowym i poprzez kabel. 

Wiadomość 4 z 5 (635 wyświetleń)

Dot.: Utrata kontroli nad zawodnikami

★★★ Newbie
Dzień dobry @EA_Kuba
Również u mnie jest dokładnie taki sam problem - tracę jakąkolwiek kontrole nad piłkarzami, nie mogę się nimi ruszać, strzelać, podać ani przełączać między nimi. Dzieje się tak kilka razy w ciągu jednego meczu Problem występuje tylko w trybie Division Rivals. Według Waszego narzędzia, połączenie z serwerami FIFA mam świetne (98/100). Gram na PC na Origin na klawiaturze. Liczę, że w końcu naprawicie ten problem, bo nie jeden mecz już przegrałem z tego powodu. Pozdrawiam
Wiadomość 5 z 5 (452 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA