Dot.: Utracony draft

autor: MattiuDefo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracony draft

★ Apprentice

Witam Państwa. Dzwoniłem do Panstwa jakieś kilka dni temu z problemem odnośnie draftu, a konkretnie wywalenie mnie z Państwa serwerów podczas grania meczu draft. To zdarzyło mi się z 4 razy. Z tych 4 razy „odratowałem” żeton draft używając waszego urządzenia, waszego systemu. Dowiedziałem się od Państwa, że sprawa leży u mnie, a konkretnie chodzi o mój internet, bo nie mam internetu kablowego podłączonego do ps4 tylko internet wi-fi, który działa bardzo dobrze. Tak sprawdzałem do z 2 razy. Wczoraj nawet przed zagraniem meczu z 2 razy sprawdzałem oraz sprawdzałem połączenie, wiec to jest niemożliwe. 

A tak w ogóle nigdy mi się to nie zdarzało. Przed wakacjami, w czasie roku szkolnego oraz w wakacje kiedy wróciłem z nich. Może zdarzały się przypadki ale bardzo rzadko. Teraz zdarza się to zbyt często. Boje się nawet zagrać mecz, bo wiem, że zaraz może mnie wywalić po prostu. Proszę o szybka odpwiedz. Jeśli będzie trzeba skontaktuje się z Państwem jeszcze raz osobiście kiedy już wrócę do domu

Wiadomość 1 z 7 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

★ Apprentice
Podobno działacie państwo 24 h na dobę
Wiadomość 2 z 7 (417 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

★ Apprentice
Czekam na odpowiedź. Jeżeli nie będę skłonny do Państwa zadzwonić
Wiadomość 3 z 7 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

Community Manager (retired)

Witaj @PoprostuMarcin12

 

Potencjalne rozwiązanie zostało Ci zaproponowane w innym stworzonym przez Ciebie wątku. 

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Polska linia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

Wiadomość 4 z 7 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

★ Apprentice
Tylko, że ja z tego korzystałem i tak mi odpowiedzieli. Żebym podpial kabel internetowy a mam wi-fi.
Wcześniej nie było z tym żadnego problemu o to chodzi
Mogę zadzwonić jak coś
Wiadomość 5 z 7 (361 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

★ Apprentice
Tylko proszę o jakakolwiek odpowiedz od państwa
Wiadomość 6 z 7 (338 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

[ Edytowane ]

@PoprostuMarcin12

 

Witaj próbowałeś kroków z TEGO tematu ? Jeśli chodzi o pracę EA to pracują od poniedziałku do piątku od 12 do 21 a forum jest czynne 24h non stop i głównie społeczność pomaga na forum, EA też ale w dni robocze, w weekend tylko społeczność.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 7 (332 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA