Dot.: Utracony draft

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracony draft

★ Apprentice

Witam Państwa. Dzwoniłem do Panstwa jakieś kilka dni temu z problemem odnośnie draftu, a konkretnie wywalenie mnie z Państwa serwerów podczas grania meczu draft. To zdarzyło mi się z 4 razy. Z tych 4 razy „odratowałem” żeton draft używając waszego urządzenia, waszego systemu. Dowiedziałem się od Państwa, że sprawa leży u mnie, a konkretnie chodzi o mój internet, bo nie mam internetu kablowego podłączonego do ps4 tylko internet wi-fi, który działa bardzo dobrze. Tak sprawdzałem do z 2 razy. Wczoraj nawet przed zagraniem meczu z 2 razy sprawdzałem oraz sprawdzałem połączenie, wiec to jest niemożliwe. 

A tak w ogóle nigdy mi się to nie zdarzało. Przed wakacjami, w czasie roku szkolnego oraz w wakacje kiedy wróciłem z nich. Może zdarzały się przypadki ale bardzo rzadko. Teraz zdarza się to zbyt często. Boje się nawet zagrać mecz, bo wiem, że zaraz może mnie wywalić po prostu. Proszę o szybka odpwiedz. Jeśli będzie trzeba skontaktuje się z Państwem jeszcze raz osobiście kiedy już wrócę do domu

Wiadomość 1 z 4 (409 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

★★★ Newbie
 

witam

 

Pewnie nie powinienem pytać w tym dziele ale jestem świeży sorry za to ale może dostane odpowiedz

czy na konsoli ps3 mozna grać w lidze weekendowej i champion

 

pozdrawiam dominium

Wiadomość 2 z 4 (389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracony draft

Community Manager (retired)

Witaj @dominium_23

 

Cotygodniowe turnieje, gdzie grasz by się zakwalifikować do Ligi Weekendowej Mistrzostw FUT, są dostępne tylko na PlayStation®4, Xbox One i PC. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

 

Pozdrawiam. 

 

Wiadomość 3 z 4 (372 wyświetleń)

Dot.: Utracony draft

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Witaj @PoprostuMarcin12

 

Celem poprawy stabilności połączenia proszę o zapoznanie się z krokami opisanymi - TUTAJ.  Jeśli stracisz połączenie lub dostęp do FUT Draft, skorzystaj z naszego narzędzia odzyskiwania żetonów Draft, aby móc kontynuować zabawę. Nasi doradcy na infolinii mogą pomóc z problemami z połączeniem, ale nie mogą przyznawać żetonów Draft - WNIOSEK O ŻETON.

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

Wiadomość 4 z 4 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA