Utracono połączenie z serwerami EA

autor: gregor_ass
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utracono połączenie z serwerami EA

★★ Novice

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki może być powód braku możliwości zalogowania się na moje konto EA w Fifa 17 na PS4 ?? Co prawda status serwera na Stronie EA widnieje jako niedostępny, ale kolega z tej samej miejscowości grał cały czas normalnie i mógł się logować do gry ... jak to jest, czy dla każdej osoby, czy konta indywidualnie są włączane i wyłączane serwery ? bo nie jestem w stanie tego zrozumieć. Połączenie internetowe wygląda normalnie, tak jak zawsze, ale podczas logowania się do FiFA 17 widnieje komunikat " Utracono połączenie z serwerami EA. Funkcje sieciowe będą niedostępne do czasu ponownego zalogowania się na serwerach EA." proszę o jakąkolwiek informacje lub o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 1 z 11 (1 556 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

Hej.

Na początek lepiej poczekać na przywrócenie serwerów do pełnej sprawności. Jeśli problem dalej występuje zajrzyj do poniższych artykułów, które pomogą Ci rozwiązać problem.

POWODZENIA!

Wiadomość 2 z 11 (1 544 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

★★ Novice

No ok, to jak najbardziej rozumiem, że tego nie przeskoczę, aczkolwiek zastanawia mnie dlaczego ja akurat mam wyłączony serwer, a kolega, nieopodal jednak może sobie grać ... czy to jest jakoś podzielone na strefy, czy ja jestem po prostu jakiś gorszy czy co :D

Wiadomość 3 z 11 (1 542 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

Haha, na pewno nie jesteś gorszy Tongue out

Prawdopodobnie Twój kolega miał jakieś duże szczęście.

Wiadomość 4 z 11 (1 528 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

★★ Novice

a czy mogłem zostać ZBANOWANY ?? hm ... bo nie wiem, czy gdzieś dostaje informacje o banie ? generalnie wg mnie nic nie zrobiłem za co mógłbym dostać bana ...

Wiadomość 5 z 11 (1 519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

W przypadku bana powinieneś dostać stosowne powiadomienie.

Serwery na konsoli Play Station są dalej nie aktywne więc wystarczy poczekać na ich ponowne uruchomienie.

Wiadomość 6 z 11 (1 514 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

★★ Novice

nooooo, czyli nie tylko u mnie widnieje, że serwery nieaktywne, kurde a myślałem, że tylko ja mam ten problem jednak :D uspokoiło mnie to trochę, aczkolwiek nie podoba mi się to, bo akurat mam jeden dzień wolnego gdzie mógłbym pograć, a tu serwery off :/ słabo EA ;/

 

Dzięki bardzo Revan2000s za info Standard smile

Wiadomość 7 z 11 (1 510 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

★★ Novice

Niestety dalej pokazuje serwery off, a kumpel dalej gra jak gdyby nigdy nic ... coś tu jest nie tak ... jedni mogą grać a inni nie ? :/ tym bardziej na aplikacji na telefonie normalnie się loguje cały czas ... wkurzające ...

Wiadomość 8 z 11 (1 508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

Rozumiem Twoje niezadowolenia, ale tego nie da się przeskoczyć.

Trzeba będzie poczekać.

Wiadomość 9 z 11 (1 503 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z serwerami EA

★★★ Newbie
Niewiem
Wiadomość 10 z 11 (831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA