Utraciłem postęp (lvl , postacie , materiały itd.)

autor: 2222222002222222
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Utraciłem postęp (lvl , postacie , materiały itd.)

★ Novice

Witam jakoś 5-6 miesięcy może trochę krócej po włączeniu gry na steam wyskoczyło mi okienko żebym zalogował się do origin żeby zagrać no i założyłem konto na origin wpisałem i po włączeniu gry na steam nic nie wyskoczyło czyli sie udało i miałem tylko 1000 materiału jakiegoś no i DLC które zakupiłem kiedyś cały lvl przez pare lat to konto miałem no i nie wiem czy jest szansa na odzyskanie teraz mam 1 lvl a podeślę pliki że jak na 1 lvl nie można mieć takich osiągnięć no i jeszcze około 150 h mam na steam dodam że trochę wydałem na gre i nie chciał bym stracić postępu czekam na odpowiedź.

 

po przeczytaniu proszę zobaczyć załączniki

Wiadomość 1 z 4 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem postęp (lvl , postacie , materiały itd.)

Community Manager

Hej @2222222002222222 

 

Progres w Apex Legends nie może zostać cofnięty i na stałe przypisany jest do Twojego konta EA. Wszystko wskazuje na to, że połączyłeś inne, nowe konto ze swoją grą. Jeśli pamiętasz jakiekolwiek dane konta EA (adres email z nim połączony, ID), na którym grałeś wcześniej - skontaktuj się z nami telefonicznie

Wiadomość 2 z 4 (655 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem postęp (lvl , postacie , materiały itd.)

★ Novice

A na steam jest jakiś kod? no i nie mam możliwości skontaktowania się telefonicznie

Wiadomość 3 z 4 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utraciłem postęp (lvl , postacie , materiały itd.)

Community Manager

Hej @2222222002222222 

 

Dzięki za odpowiedź Standard smile

 

O jaki kod dokładnie pytasz?

 

W przypadku problemów z kontem EA niezbędny jest kontakt bezpośredni. Jeśli nie możesz się  z nami skontaktować telefonicznie, możesz z nami porozmawiać (w jęz. angielskim) poprzez chat. 

Wiadomość 4 z 4 (618 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem